thumbnail Hello,

Livescores

My Scores

Page updates automatically
To add games to My Scores click the star icon Clear All

Show games from

  • Today
  • Live
  • Coming up
  • Finished

Saturday, 5 September 2015

EC Qualification
17:00
Estonia Estonia
v
Lithuania Lithuania
17:00
Luxembourg Luxembourg
v
FYR Macedonia FYR Macedonia
17:00
Russia Russia
v
Sweden Sweden
17:00
San Marino San Marino
v
England England
17:00
Ukraine Ukraine
v
Belarus Belarus
19:45
Austria Austria
v
Moldova Moldova
19:45
Montenegro Montenegro
v
Liechtenstein Liechtenstein
19:45
Spain Spain
v
Slovakia Slovakia
19:45
Switzerland Switzerland
v
Slovenia Slovenia
League One
12:05
Southend United Southend United
v
Peterborough United Peterborough United
15:00
Barnsley Barnsley
v
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
15:00
Chesterfield Chesterfield
v
Wigan Athletic Wigan Athletic
15:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
v
Swindon Town Swindon Town
15:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
v
Rochdale Rochdale
15:00
Gillingham Gillingham
v
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
15:00
Oldham Athletic Oldham Athletic
v
Bradford City Bradford City
15:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
v
Blackpool Blackpool
15:00
Walsall Walsall
v
Bury Bury
League Two
13:00
Newport County Newport County
v
York City York City
14:00
Carlisle United Carlisle United
v
Barnet Barnet
15:00
Cambridge United Cambridge United
v
Luton Town Luton Town
15:00
Exeter City Exeter City
v
Leyton Orient Leyton Orient
15:00
Mansfield Town Mansfield Town
v
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
15:00
Northampton Town Northampton Town
v
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
15:00
Portsmouth Portsmouth
v
Accrington Stanley Accrington Stanley
15:00
Stevenage Stevenage
v
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
15:00
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
v
Hartlepool United Hartlepool United
15:00
Yeovil Town Yeovil Town
v
Morecambe Morecambe
Friendlies
21:00
Brazil Brazil
v
Costa Rica Costa Rica
22:00
Chile Chile
v
Paraguay Paraguay
FT
Mexico Mexico
3 - 3
Trinidad and Tobago Trinidad and Tobago
FT
Panama Panama
0 - 1
Uruguay Uruguay
FT
Argentina Argentina
7 - 0
Bolivia Bolivia
FT
United States United States
2 - 1
Peru Peru
3. Liga
13:00
Energie Cottbus Energie Cottbus
v
Aalen Aalen
13:00
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
v
Hansa Rostock Hansa Rostock
13:00
Holstein Kiel Holstein Kiel
v
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
13:00
Preußen Münster Preußen Münster
v
Werder Bremen II Werder Bremen II
13:00
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
v
Fortuna Köln Fortuna Köln
13:00
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
v
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Championship
15:00
Dumbarton Dumbarton
v
Alloa Athletic Alloa Athletic
15:00
Livingston Livingston
v
Greenock Morton Greenock Morton
15:00
Queen of the South Queen of the South
v
St. Mirren St. Mirren
15:00
Rangers Rangers
v
Raith Rovers Raith Rovers
Copa Paulista
19:00
Primavera SP Primavera SP
v
Paulista Paulista
20:00
Independente SP Independente SP
v
União Barbarense União Barbarense
23:00
Audax São Paulo Audax São Paulo
v
São José São José
23:00
Linense Linense
v
Rio Preto Rio Preto
FT
XV de Piracicaba XV de Piracicaba
0 - 0
Rio Branco SP Rio Branco SP
First Division
19:45
Athlone Town Athlone Town
v
UCD UCD
19:45
Shelbourne Shelbourne
v
Cabinteely Cabinteely
20:00
Finn Harps Finn Harps
v
Waterford United Waterford United
20:00
Wexford Youths Wexford Youths
v
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
K League Challenge
56'
Chungju Chungju
1 - 2
Seoul E-Land Seoul E-Land
13'
Bucheon 1995 Bucheon 1995
0 - 0
Gyeongnam Gyeongnam
FT
Ansan Police Ansan Police
2 - 2
Sangju Sangmu Sangju Sangmu
League Cup
14:40
Dibba Al Fujairah Dibba Al Fujairah
v
Al Wahda Al Wahda
14:40
Emirates Emirates
v
Al Dhafra Al Dhafra
17:30
Al Shaab Al Shaab
v
Al Ahli Al Ahli
League One
15:00
Airdrieonians Airdrieonians
v
Cowdenbeath Cowdenbeath
15:00
Forfar Athletic Forfar Athletic
v
Dunfermline Athletic Dunfermline Athletic
15:00
Peterhead Peterhead
v
Albion Rovers Albion Rovers
15:00
Stranraer Stranraer
v
Brechin City Brechin City
League Two
15:00
Annan Athletic Annan Athletic
v
East Fife East Fife
15:00
Arbroath Arbroath
v
Clyde Clyde
15:00
Berwick Rangers Berwick Rangers
v
Queen's Park Queen's Park
15:00
East Stirlingshire East Stirlingshire
v
Stirling Albion Stirling Albion
15:00
Montrose Montrose
v
Elgin City Elgin City
Lega Pro
19:30
Paganese Paganese
v
Foggia Calcio Foggia Calcio
LFPB
20:00
Petrolero Yacuiba Petrolero Yacuiba
v
Ciclón Ciclón
Liga Nacional
FT
Honduras Progreso Honduras Progreso
4 - 3
Platense Platense
NASL
FT
Carolina RailHawks Carolina RailHawks
2 - 0
Atlanta Silverbacks Atlanta Silverbacks
Piala Presiden
13'
Persela Persela
0 - 0
PSGC Ciamis PSGC Ciamis
12:00
Arema Arema
v
Sriwijaya Sriwijaya
Premier Division
15:00
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
v
Bohemians Bohemians
17:00
Derry City Derry City
v
Drogheda United Drogheda United
17:45
Bray Wanderers Bray Wanderers
v
Cork City Cork City
18:30
Limerick Limerick
v
St Patrick's St Patrick's
19:00
Dundalk Dundalk
v
Sligo Rovers Sligo Rovers
19:45
Galway Galway
v
Longford Town Longford Town
Prim B Nacional
17:00
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
v
Instituto Instituto
21:00
All Boys All Boys
v
Central Córdoba SdE Central Córdoba SdE
23:30
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
v
Atlético Paraná Atlético Paraná
Primera A
22:00
Boyacá Chicó Boyacá Chicó
v
Patriotas Boyacá Patriotas Boyacá
21:30
Envigado Envigado
v
Jaguares de Córdoba Jaguares de Córdoba
FT
Deportivo Pasto Deportivo Pasto
1 - 2
La Equidad La Equidad
Primera A
22:30
River Plate River Plate
v
Mushuc Runa Mushuc Runa
FT
Deportivo Quito Deportivo Quito
0 - 3
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
FT
LDU Loja LDU Loja
3 - 2
Independiente del Valle Independiente del Valle
Primera B
21:00
Bogotá Bogotá
v
Depor FC Depor FC
21:00
Real Santander Real Santander
v
Deportivo Pereira Deportivo Pereira
21:00
Valledupar Valledupar
v
Expreso Rojo Expreso Rojo
Primera División
19:10
Crucero del Norte Crucero del Norte
v
Lanús Lanús
20:45
Rosario Central Rosario Central
v
Arsenal Arsenal
21:20
Colón Colón
v
Sarmiento Sarmiento
22:10
Huracán Huracán
v
Independiente Independiente
23:00
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
v
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Segunda División
17:00
Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona
v
Girona Girona
17:00
Huesca Huesca
v
Tenerife Tenerife
17:00
Mirandés Mirandés
v
Lugo Lugo
17:00
Numancia Numancia
v
Elche Elche
Serie A
23:30
São Paulo São Paulo
v
Internacional Internacional
23:30
Vasco da Gama Vasco da Gama
v
Atlético Mineiro Atlético Mineiro
Serie B
19:00
Vitória Vitória
v
Botafogo Botafogo
FT
Macaé Macaé
1 - 3
Luverdense Luverdense
FT
Paraná Paraná
1 - 0
Bahia Bahia
Serie B
19:30
Cesena Cesena
v
Brescia Brescia
UEFA U21 Championship
14:00
North. Ireland U21 North. Ireland U21
v
Scotland U21 Scotland U21
15:00
FYR Macedonia U21 FYR Macedonia U21
v
Ukraine U21 Ukraine U21
15:00
Iceland U21 Iceland U21
v
France U21 France U21
WC Qualification CONCACAF
FT
Jamaica Jamaica
2 - 3
Nicaragua Nicaragua
FT
Antigua and Barbuda Antigua and Barbuda
1 - 0
Guatemala Guatemala
FT
Canada Canada
3 - 0
Belize Belize
FT
Curaçao Curaçao
0 - 1
El Salvador El Salvador