Kettős mércét emleget az Atlético Madrid Valverde eltiltásával kapcsolatban
Az Atlético Madrid hivatalos X-oldalán panaszkodott a Real Madrid középpályásának, Federico Valverde piros lapja miatt, akit mindössze egy találkozótól tiltottak el, miközben a Matracosok szerint egy másik esetben, ugyanazzal az indoklással két meccses eltiltást osztottak ki az Athletic Bilbao játékosának, Oihan Sancetnek.