Kiderült, elindulhat-e az NB I-ben a Ferencváros – már Kubatov nélkül tartották meg a közgyűlést
Kubatov Gábor hiányában Nyíri Zoltán, a Ferencváros ügyvezető alelnöke ragadta magához a szót a klub tíz órára határozatképessé vált közgyűlésén, aki arról beszélt, hogy bár a sajtóban többnyire negatív hangvételű cikkek jelennek meg a Ferencvárosról, nem igazak azok a hírek, amelyek szerint egyes csapatok visszalépnének a bajnoki szerepléstől.