Hatalmas balhé, a Real Madrid beperelte a La Ligát!
A Real Madrid pert indított a spanyol bajnokság ellen egy diszkriminációellenes intézkedés miatt. Az először márciusban bemutatott protokoll a stadionokban előforduló diszkriminációval, zaklatással és erőszakkal szemben hivatott védelmet nyújtani. A Real Madrid nem magát a protokollt utasítja el, de azt állítja, hogy a La Liga túllépi a hatáskörét azzal, hogy minden klubot egy egységes kötelező rendszer elfogadására kényszerít.