Ferencvárosi TC

Ferencvárosi TC Hírek

Gruber Zsombor Dibusz Dénes

Az ETO mégsem igazol magyar válogatott játékost a Ferencvárosból!

Az ETO FC háza táján mozgalmas nyár várható, ugyanis szinte biztosra vehető, hogy Oleksandr Pyschur távozik a klubtól. A győriek már el is kezdték keresni az ukrán támadó utódját. Magyar sajtóhírek szerint Gruber Zsombor is szóba került az ETO FC-nél, mint lehetséges utód jelölt, azonban információink szerint ennek a pletykának semmilyen valóságalapja nincs. Mutatjuk a részleteket!

Varga Barnabas

Fotó: Varga Barnabás ismét a Népligetben!

Hazalátogatott és ismét találkozott korábbi csapattársaival Varga Barnabás: az AEK Athén csatára a görög bajnoki szünetet kihasználva tért vissza a Ferencváros öltözőjébe, ahol nemcsak emlékeket idézett, hanem értékelte a Fradi nemzetközi szereplését is.

Ferencváros

Komoly bajba kerülhetnek a rohamrendőrökkel összecsapó Ferencváros szurkolók, már nyomozás indult ellenük Győrben!

A Ferencváros szurkolói az ETO elleni 1-0-s vereség után megütköztek a rohamrendőrökkel. A Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) beszámolója szerint szerencsére egyetlen rendőr sem sérült meg az „ütközetben", azonban a rendőrség csoportosan elkövetett hivatalos személy elleni erőszak büntette miatt nyomozást indított az ügyben, így nem kizárt, hogy balhéban résztvevő Ferencváros szurkolók utólag még bajba kerülhetnek. Mutatjuk a részleteket!

Ferencváros szurkolók

18+! Brutális verekedés! A Ferencváros szurkolók összecsaptak a rendőrökkel, új videó került elő!

Új részletek derültek ki a Ferencváros szurkolók és a rendőrség összecsapásáról. Mint ismert, az ETO FC-Ferencváros bajnoki mérkőzés után a Ferencváros szurkolók összetűzésbe keveredtek a rohamrendőrökkel, a történtek pedig odáig fajultak, hogy a dühös ultrák görögtüzekkel és fáklyákkal dobálták meg a hatóságokat. Most egy új felvétel látott napvilágot az esetről, mutatjuk!

Ferencváros szurkolók

A háború folytatódik! A Green Monsters megtörte a csendet, kiderült, mi történt Győrben a fradisták között!

Az NB I-es bajnoki hajrá egyik legfeszültebb hétvégéje után nemcsak a pályán történtek hagytak nyomot, hanem a lelátón zajló események is újra felszínre hozták a Ferencváros szurkolótáborán belüli törésvonalakat. A ferencvárosi Green Monsters hosszú idő után ismét megtörte a csendet, és elárulta, mi is történt valójában Győrben.

Robbie Keane

Robbie Keane: Ilyen ítéleteket még sosem láttam

A hajrában szerzett góllal megnyert rangadó után hárompontos előnybe került az ETO a Ferencvárossal szemben, ám a lefújást követően egyik oldalon sem volt hiány érzelmekből. Míg Borbély Balázs szerint csapata megérdemelten győzött és higgadtan kezelte a nyomást, addig Robbie Keane a játékvezetői döntéseket kifogásolta, ugyanakkor hangsúlyozta: a bajnoki versenyfutás még korántsem dőlt el.

Ferencváros

Háború a lelátón! Győrben is egymásnak estek a fradisták, a Green Monsters kápóját ismét súlyos támadás érte

A Ferencváros Győrbe látogatott, ahol a bajnoki cím szempontjából is sorsdöntő bajnoki mérkőzés várt a Fradira. Azonban a nézőtérre több mint két hét után visszatért a Pirates szurkolói csoport is, és ismét balhé tőrt ki a ferencvárosi ultrák: a Green Monsters és a Pirates között. Ráadásul a Green Monsters kápóját ismét súlyos támadás érte. Mutatjuk a részleteket!