Vége a balhénak? A Green Monsters megszólalt a ferencvárosi belháborúról és az összefogásról + fotók
Úgy tűnik, lezárult a ferencvárosi szurkolói csoportok között kirobbant belháború, ugyanis a B-közép egységesen, együtt vonult a Groupama Arénához a Diósgyőr elleni bajnokit megelőzően. A Green Monsters a visszatérés követően közleményében üdvözölte a szurkolói csoportok összefogását, kiemelve, hogy a Diósgyőr elleni megnyert találkozó nemcsak egy meccs volt, hanem egy új kezdet. Mutatjuk a részleteket!