Ferencvárosi TC

Ferencvárosi TC Hírek

Green Monsters Ferencváros szurkolók

A Ferencváros-szurkolók gratuláltak lengyel testvéreiknek!

A Slask Wroclaw, azaz a Slask Varsó 3-1-s győzelmet aratott a Polonia Bytom ellen a lengyel másodosztályú bajnokság vasárnap esti mérkőzésén, ezzel feljutott a lengyel első osztályba. A Green Monsters ferencvárosi szurkolói csoport hivatalos Facebook-oldalán gratulált lengyel testvércsapatának a feljutáshoz:

Kubatov Gábor

„Játékosokat kell magyar állampolgárrá tennünk" – Kubatov az MK-győzelem után is kritizálta a magyarszabályt

Kubatov Gábor a Ferencváros Magyar Kupa-győzelme után ismét egy erős kritikát fogalmazott meg a magyarszabállyal kapcsolatban. A Ferencváros erős embere szerint a Magyar Labdarúgó Szövetség és a Nemzeti Sportfejlesztési és Módszertani Intézet elhibázott döntést hozott, mikor bevezette a magyarszabályt, ami olyan helyzetbe hozta a zöld-fehéreket, hogy játékosokat kell honosítaniuk. Mutatjuk Kubatov Gábor teljes nyilatkozatát.

Tóth Alex Kubatov Gábor

Kiderült, miért kaphatott ajándékot a Ferencváros a magyar kormánytól

Mint ismert, csütörtök éjjel egy roppant furcsa kormányhatározat jelent meg a Magyar Közlönyben, amelyből arra lehet következtetni, hogy a Ferencvárosnak tartozásai vannak magyar állam felé. Az Orbán-kormány egyik utolsó döntésével azonban az FTC segítségére sietett, ugyanis fizetési halasztást adott a kilencedik kerülti klubnak a tartozásai rendezésére. Közben az is kiderült, hogy ezeket a kintlévőségeket a Fradiváros-projekt okozhatta. Mutatjuk a részleteket!

Marius Corbu

Hiába toporzékoltak a románok, a Ferencváros játékosa is bekerült Georghe Hagi válogatott keretébe

Alig több mint két héttel a kinevezése után kihirdette első, külföldön játszó labdarúgókból álló bő keretét Gheorghe Hagi, a román válogatott új szövetségi kapitánya. A névsorban két magyar kötődésű játékos, a ferencvárosi Corbu Marius és a Legia Warszawa kapusa, Hindrich Ottó is helyet kapott, mindketten újoncként várhatják a bemutatkozást - írta meg a Csakfoci.

Ferencváros szurkolók

Berohant a pályára és hergelte a ferencvárosiakat, jól elbántak vele – most megszólalt az újpesti szurkoló!

Az Újpest-Ferencváros mérkőzés hajrájában elszabadultak az indulatok a lelátón, még a mérkőzés is megszakadt a szurkolói rendbontás alatt. Ezt a pillanatot használta ki egy újpesti szurkoló, Orosz R., aki a pályára rohant, hogy közvetlen közelről mutogathasson a ferencvárosi drukkereknek. Azonban a újpesti ultra nem sokáig hergelhette a fradistákat, hiszen másodpercekkel később a rendezők meglehetősen keményen elbántak vele. Orosz hétfőn délután közleményt adott ki, ahol elnézést kért a történtek miatt. Mutatjuk a részleteket!