Ez a te hibád! Kib**ottul a te hibád! A Real Madrid játékosai majdnem meglincselték a bírót a BL-búcsú után
Továbbra sem csillapodtak az indulatok a Real Madrid háza táján, a Király Gárda játékosai továbbra sem értik, hogy Slavko Vincic játékvezető miért állította ki Camavingát. A madridiak szerint a bíró nevetséges döntést hozott, amikor elővette a piros lapot. Dani Carvajal a mérkőzés hevében odaáig ment, hogy a játékvezetőt tette felelőssé a Real Madrid kiesése miatt, csapattársai pedig nekimentek a szlovén bírónak a lefújást követően. Mutatjuk a madridi reakciókat!