Nemcsak Szoboszlait, hanem Haalandot is ki kellett volna állítani a FIFA-bíró szerint + videó
Már lassan két napja, hogy Szoboszlai Dominik és Erling Haaland egymást ráncigálta a Liverpool–Manchester City bajnoki utolsó perceiben, ennek ellenére a futballvilágban még mindig nem eldöntött kérdés, hogy a játékosok milyen büntetést érdemeltek volna a visszahúzásokért. Bede Ferenc, korábbi FIFA-bíró szerint nemcsak Szoboszlai érdemelt volna piros lapot a hosszabbításban, hanem Haaland is.