Ferencvárosi TC

Ferencvárosi TC Hírek

Szalai Ádám

Szalai Ádám elmondta a véleményét a “magyarszabályról”

A korábbi válogatott támadó, Szalai Ádám hosszú interjúban beszélt a magyar labdarúgás különböző aspektusairól, kiemelten a hazai szabályozásokról. A Sportintézet igazgatóhelyettese elmondta a véleményét Tóth Alex klubváltásáról, Dárda Pál kinevezéséről és a magyar akadémiákról.

FBL-EUR-C3-FERENCVAROS-LUDOGORETS

Már megint a Ludogorec – a szezon során negyedszer!

Van az a párosítás, ami a szezonban menetrendszerűen visszaköszön az európai kupasorsolásoknál. A Ferencváros és a Ludogorec az elmúlt években rendszeresen találkoznak egymással a nemzetközi kupasorozatokban: BL-selejtezők, Európa Liga-csoportkör, most pedig ismét egymás útjába kerültek az UEFA Európa Liga rájátszásában. A párharc első meccsét csütörtökön 21:00-kor rendezik Razgradban. (X)

Mariano Gómez Franko Kovacevic

Ferencváros: Varga Barnabás utóda már a pályán lesz a Ludogorec ellen!

Mariano Gómez, a Ferencváros középső védője a zöld-fehérek Ludogorec Razgrad elleni Európa-liga-mérkőzése előtt arról beszélt, különösen várja a csütörtöki összecsapást, amelyen bemutatkozhat a második számú európai kupasorozatban. Úgy véli, kemény találkozó vár rájuk a bolgár bajnok otthonában, de idegenben is a győzelemre kell törekedniük. Gómez az interjú végén Varga Barnabás pótlására is kitért.

Ludogorec

Elmaradhat a Fradi El-meccse? A bolgárok mindent megtesznek ez ellen, még a vezetőedző is lapátol!

A Ferencváros szerdán megérkezett Bulgáriába, Razgradba, ahol csütörtök este a Ludogorec otthonában lép pályára a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjébe jutásért zajló párharc első mérkőzésén. A magyar bajnokot hóval borított, fehérbe öltözött stadion várta: a helyszíni tudósítások szerint a hó vastagsága elérte a 20 centimétert, bőven bokáig süllyedt, aki belépett a pályára. Felmerül a kérdés, lesz-e így csütörtökön mérkőzés?

czeh

Fradi: Iskolapadból a pályára – debütált a 16 éves Czéh Barnabás

A Ferencváros magabiztos, 4–0-s győzelmet aratott a Csákvár ellen a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében, ám az este igazi beszédtémáját nem a gólok, hanem egy rendkívüli bemutatkozás szolgáltatta. A 77. percben Robbie Keane pályára küldte a mindössze 16 esztendős Czéh Barnabást, aki ezzel történelmi pillanatot élt át a zöld-fehéreknél.