A Barcelona sérült brazil sztárja visszatért a katalán fővárosba
Raphinha visszautazott Barcelonába, miután a válogatott szünet alatt a Franciaország elleni felkészülési mérkőzésen sérülést szenvedett a jobb combjában. A szélső a meccs után néhány napot a családjával töltött Brazíliában. Raphinha előreláthatólag még legalább egy hónapig nem léphet pályára, a cél az, hogy készen álljon a május 10-i Real Madrid elleni összecsapásra.