thumbnail Hallo,

Liveuitslagen

Mijn scores

Pagina update automatisch
Om wedstrijden toe te voegen aan Mijn Scores, klik op het ster icoon Verwijder alles

Toon wedstrijden van:

  • Vandaag
  • Live
  • Volgende
  • Afgelopen

woensdag 3 september 2014

Vriendschappelijk
17:00
Rusland Rusland
vs
Azerbeidzjan Azerbeidzjan
18:30
Litouwen Litouwen
vs
Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten
19:00
Oekraïne Oekraïne
vs
Moldavië Moldavië
19:45
Letland Letland
vs
Armenië Armenië
20:00
Denemarken Denemarken
vs
Turkije Turkije
20:15
Tsjechië Tsjechië
vs
Verenigde Staten Verenigde Staten
20:45
Duitsland Duitsland
vs
Argentinië Argentinië
20:45
Ierland Ierland
vs
Oman Oman
21:00
Engeland Engeland
vs
Noorwegen Noorwegen
21:00
Marokko Marokko
vs
Qatar Qatar
Beker
17:00
Viktoria Ziskov Viktoria Ziskov
vs
Slavia Praag Slavia Praag
17:00
Štěchovice Štěchovice
vs
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
Copa Centroamericana
23:30
Costa Rica Costa Rica
vs
Nicaragua Nicaragua
Copa Chile
21:00
Barnechea Barnechea
vs
O'Higgins O'Higgins
21:30
Concepción Concepción
vs
Deportes Temuco Deportes Temuco
21:30
Rangers Rangers
vs
Palestino Palestino
21:30
Ñublense Ñublense
vs
Iberia Iberia
22:00
Huachipato Huachipato
vs
Lota Schwager Lota Schwager
Copa do Brasil
00:30
ABC ABC
vs
Vasco da Gama Vasco da Gama
Aggregate 1 - 1
Copa Paulista
20:00
Santacruzense Santacruzense
vs
Botafogo SP Botafogo SP
Copa Sudamericana
19:00
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
vs
Estudiantes Estudiantes
J-League Cup
12:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
vs
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
12:00
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
vs
Urawa Reds Urawa Reds
12:00
Vissel Kobe Vissel Kobe
vs
Gamba Osaka Gamba Osaka
12:30
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
vs
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
K League Classic
12:30
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
vs
Busan I'Park Busan I'Park
Prim B Nacional
02:30
Atlético Tucumán Atlético Tucumán
vs
Temperley Temperley
21:00
Crucero del Norte Crucero del Norte
vs
All Boys All Boys
23:00
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
vs
Gimnasia de Jujuy Gimnasia de Jujuy
23:15
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
vs
Aldosivi Aldosivi
Primera B
22:00
Deportivo Rionegro Deportivo Rionegro
vs
Jaguares de Córdoba Jaguares de Córdoba
Serie B
00:30
Atlético GO Atlético GO
vs
Boa Boa
00:30
Paraná Paraná
vs
Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa
01:30
Portuguesa Portuguesa
vs
Joinville Joinville
UEFA Onder 21 Kampioenschap
16:00
Azerbeidjan O21 Azerbeidjan O21
vs
Israël O21 Israël O21
16:00
Letland O21 Letland O21
vs
Kroatië O21 Kroatië O21
17:00
Slovenië O21 Slovenië O21
vs
Andorra O21 Andorra O21
18:00
Denemarken O21 Denemarken O21
vs
Rusland O21 Rusland O21
18:00
Estland O21 Estland O21
vs
Bulgarije O21 Bulgarije O21
18:30
IJsland O21 IJsland O21
vs
Armenië O21 Armenië O21