thumbnail Hallo,

Liveuitslagen

Mijn scores

Pagina update automatisch
Om wedstrijden toe te voegen aan Mijn Scores, klik op het ster icoon Verwijder alles

Toon wedstrijden van:

  • Vandaag
  • Live
  • Volgende
  • Afgelopen

zaterdag 22 juli 2017

International Champions Cup
11:35
Bayern München Bayern München
vs
AC Milan AC Milan
1. HNL
19:00
Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo Koprivnica
vs
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
21:00
NK Rijeka NK Rijeka
vs
Rudeš Rudeš
1. SNL
16:50
Triglav Triglav
vs
NK Maribor NK Maribor
20:00
Rudar Velenje Rudar Velenje
vs
Ankaran Hrvatini Ankaran Hrvatini
3. Liga
14:00
Fortuna Köln Fortuna Köln
vs
Aalen Aalen
14:00
Hallescher FC Hallescher FC
vs
Paderborn Paderborn
14:00
Meppen Meppen
vs
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
14:00
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
vs
Preußen Münster Preußen Münster
14:00
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
vs
Hansa Rostock Hansa Rostock
14:00
SV Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden
vs
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
14:00
Werder Bremen II Werder Bremen II
vs
Unterhaching Unterhaching
Allsvenskan
16:00
Halmstads BK Halmstads BK
vs
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
16:00
Malmö FF Malmö FF
vs
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
18:00
Sirius Sirius
vs
Häcken Häcken
Ascenso MX
HT
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
0 - 0
Murciélagos Murciélagos
FT
Universidad Guadalajara Universidad Guadalajara
0 - 1
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
FT
Venados Venados
1 - 2
Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas
FT
Atlante Atlante
4 - 1
Cafetaleros de Tapachula Cafetaleros de Tapachula
Beker
16:00
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
vs
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
16:00
Swit Swit
vs
Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
17:00
Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
vs
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
17:00
Kluczbork Kluczbork
vs
Chrobry Głogów Chrobry Głogów
17:00
KSZO KSZO
vs
Stal Mielec Stal Mielec
17:00
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
vs
Tychy 71 Tychy 71
17:00
Radomiak Radom Radomiak Radom
vs
Podbeskidzie Podbeskidzie
17:00
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice
vs
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
17:00
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
vs
Katowice Katowice
17:00
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
vs
Miedź Legnica Miedź Legnica
17:00
Stargard Szczeciński Stargard Szczeciński
vs
Bytovia Bytów Bytovia Bytów
17:00
Wisła Puławy Wisła Puławy
vs
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce
19:00
GKS Belchatów GKS Belchatów
vs
Wigry Suwałki Wigry Suwałki
19:45
Sokół Ostróda Sokół Ostróda
vs
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Bundesliga
16:00
Rapid Wien Rapid Wien
vs
SV Mattersburg SV Mattersburg
18:30
LASK Linz LASK Linz
vs
Admira Admira
18:30
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
vs
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
Club Friendlies
13:40
Arsenal Arsenal
vs
Chelsea Chelsea
18:00
VfL Bochum VfL Bochum
vs
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Numancia Numancia
vs
Atlético Madrid Atlético Madrid
Copa Chile
18:00
Everton Everton
vs
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
Verlenging 2 - 3
21:00
Deportes Temuco Deportes Temuco
vs
Puerto Montt Puerto Montt
Verlenging 0 - 0
21:00
Huachipato Huachipato
vs
Deportes Valdivia Deportes Valdivia
Verlenging 2 - 1
21:00
Unión Española Unión Española
vs
Unión San Felipe Unión San Felipe
Verlenging 2 - 1
22:00
O'Higgins O'Higgins
vs
Santiago Morning Santiago Morning
23:00
San Luis San Luis
vs
Copiapó Copiapó
Verlenging 1 - 2
FT
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
3 - 0
Cobresal Cobresal
Verlenging 3 - 2
Copa Paulista
16:00
Nacional SP Nacional SP
vs
Santos B Santos B
20:00
Taboão da Serra Taboão da Serra
vs
Atibaia Atibaia
21:00
XV de Piracicaba XV de Piracicaba
vs
Velo Clube Velo Clube
22:00
Ferroviária Ferroviária
vs
Noroeste Noroeste
22:00
Inter de Limeira Inter de Limeira
vs
São Paulo B São Paulo B
FT
Taubaté Taubaté
0 - 2
Água Santa Água Santa
CSL
13:35
Chongqing Dangdai Lifan Chongqing Dangdai Lifan
vs
Tianjin Teda Tianjin Teda
13:35
Guizhou Zhicheng Guizhou Zhicheng
vs
Hebei CFFC Hebei CFFC
13:35
Jiangsu Suning Jiangsu Suning
vs
Liaoning Kaixin Liaoning Kaixin
13:35
Shandong Luneng Shandong Luneng
vs
Changchun Yatai Changchun Yatai
13:35
Shanghai SIPG Shanghai SIPG
vs
Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande
Ekstraklasa
15:30
Piast Gliwice Piast Gliwice
vs
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
18:00
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
vs
Cracovia Kraków Cracovia Kraków
20:30
Legia Warschau Legia Warschau
vs
Korona Kielce Korona Kielce
FNL
12:00
Dinamo St. Petersburg Dinamo St. Petersburg
vs
Fakel Fakel
12:00
Sibir Sibir
vs
Yenisey Yenisey
13:00
Tyumen Tyumen
vs
Zenit St. Petersburg II Zenit St. Petersburg II
14:00
Tom Tomsk Tom Tomsk
vs
Olimpiyets Olimpiyets
15:00
FC Khimki FC Khimki
vs
FC Luch-Energia FC Luch-Energia
15:00
Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl
vs
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
15:00
Tambov Tambov
vs
Spartak Moskva II Spartak Moskva II
16:00
Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
vs
Baltika Baltika
17:00
Krylia Sovetov Samara Krylia Sovetov Samara
vs
Avangard Kursk Avangard Kursk
17:00
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
vs
Kuban' Krasnodar Kuban' Krasnodar
J1 League
12:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
vs
Urawa Reds Urawa Reds
J2 League
11:00
Gifu Gifu
vs
Machida Zelvia Machida Zelvia
11:00
JEF United JEF United
vs
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
11:00
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
vs
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
11:00
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
vs
Ehime Ehime
11:00
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
vs
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
11:30
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
vs
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
11:30
Yokohama Yokohama
vs
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
12:00
Oita Trinita Oita Trinita
vs
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
12:00
ThespaKusatsu Gunma ThespaKusatsu Gunma
vs
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
K League Challenge
12:00
Ansan Greeners Ansan Greeners
vs
Daejeon Citizen Daejeon Citizen
K League Classic
12:00
Gwangju Gwangju
vs
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
12:00
Jeju United Jeju United
vs
Pohang Steelers Pohang Steelers
12:00
Ulsan Ulsan
vs
Incheon United Incheon United
League Cup
16:00
Annan Athletic Annan Athletic
vs
Kilmarnock Kilmarnock
16:00
Arbroath Arbroath
vs
Montrose Montrose
16:00
Clyde Clyde
vs
Dumbarton Dumbarton
16:00
Dundee Dundee
vs
Buckie Thistle Buckie Thistle
16:00
Dunfermline Athletic Dunfermline Athletic
vs
Peterhead Peterhead
16:00
East Kilbride East Kilbride
vs
Albion Rovers Albion Rovers
16:00
Forfar Athletic Forfar Athletic
vs
Stirling Albion Stirling Albion
16:00
Hamilton Academical Hamilton Academical
vs
Queen of the South Queen of the South
16:00
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
vs
East Fife East Fife
16:00
Inverness Caledonian Thistle Inverness Caledonian Thistle
vs
Falkirk Falkirk
16:00
Livingston Livingston
vs
Airdrieonians Airdrieonians
16:00
Motherwell Motherwell
vs
Greenock Morton Greenock Morton
16:00
Partick Thistle Partick Thistle
vs
Saint Mirren Saint Mirren
16:00
Queen's Park Queen's Park
vs
Edinburgh City Edinburgh City
LFPB
21:00
Sport Boys Sport Boys
vs
Nacional Potosí Nacional Potosí
23:15
Real Potosí Real Potosí
vs
Petrolero Yacuiba Petrolero Yacuiba
Liga 1
10:00
Barito Putera Barito Putera
vs
Madura United Madura United
13:30
Borneo Borneo
vs
Perseru Serui Perseru Serui
13:30
Persib Persib
vs
Persija Persija
Liga I
17:30
CS U Craiova CS U Craiova
vs
Concordia Chiajna Concordia Chiajna
20:00
CFR Cluj CFR Cluj
vs
Viitorul Viitorul
Liga MX
89'
Tijuana Tijuana
0 - 2
Cruz Azul Cruz Azul
FT
Morelia Morelia
0 - 0
Monterrey Monterrey
MLS
20:00
New York City New York City
vs
Chicago Fire Chicago Fire
22:00
Minnesota United Minnesota United
vs
New York Red Bulls New York Red Bulls
FT
Orlando City Orlando City
0 - 1
Atlanta United Atlanta United
NB I
18:00
Honved Boedapest Honved Boedapest
vs
Diosgyori FC Diosgyori FC
18:00
Mezőkövesd-Zsóry Mezőkövesd-Zsóry
vs
Paksi SE Paksi SE
20:30
Haladás Szombathely Haladás Szombathely
vs
Debreceni VSC Debreceni VSC
Premier Division
19:30
Limerick Limerick
vs
Sligo Rovers Sligo Rovers
Premier League
16:00
Chornomorets Odessa Chornomorets Odessa
vs
Stal Dniprodzerzhynsk Stal Dniprodzerzhynsk
16:00
Veres Veres
vs
Oleksandria Oleksandria
18:30
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
vs
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Premier League
16:30
Zenit Sint-Petersburg Zenit Sint-Petersburg
vs
Rubin Kazan Rubin Kazan
19:00
Krasnodar Krasnodar
vs
Tosno Tosno
Premier League Asia Trophy
12:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
vs
Crystal Palace Crystal Palace
14:30
Leicester City Leicester City
vs
Liverpool Liverpool
Prim B Nacional
20:35
Los Andes Los Andes
vs
Crucero del Norte Crucero del Norte
FT
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
1 - 1
Atlético Paraná Atlético Paraná
Primera A
FT
River Plate River Plate
1 - 1
Emelec Emelec
FT
Barcelona Barcelona
2 - 0
Fuerza Amarilla Fuerza Amarilla
FT
LDU Quito LDU Quito
2 - 1
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
FT
El Nacional El Nacional
4 - 0
Clan Juvenil Clan Juvenil
FT
Independiente del Valle Independiente del Valle
1 - 1
Macará Macará
Primera A
FT
Tigres Tigres
0 - 2
Patriotas Boyacá Patriotas Boyacá
22:15
Atlético Huila Atlético Huila
vs
Santa Fe Santa Fe
Primera B
22:00
Barranquilla Barranquilla
vs
Valledupar Valledupar
22:30
Leones Leones
vs
Unión Magdalena Unión Magdalena
FT
Boyacá Chicó Boyacá Chicó
1 - 0
Universitario Popayán Universitario Popayán
Primera División
19:30
Unión Comercio Unión Comercio
vs
Ayacucho Ayacucho
22:00
Deportivo Municipal Deportivo Municipal
vs
Universidad San Martín Universidad San Martín
Serie A
21:00
Vitória Vitória
vs
Chapecoense Chapecoense
Serie B
21:30
Criciúma Criciúma
vs
ABC ABC
21:30
Londrina Londrina
vs
Club Náutico Club Náutico
21:30
Vila Nova Vila Nova
vs
Internacional Internacional
FT
Ceará Ceará
0 - 1
Goiás Goiás
FT
Luverdense Luverdense
1 - 1
Paraná Paraná
FT
Santa Cruz Santa Cruz
1 - 1
Boa Boa
FT
América Mineiro América Mineiro
4 - 2
Figueirense Figueirense
Super Cup
20:30
Anderlecht Anderlecht
vs
Zulte-Waregem Zulte-Waregem
Super League
19:00
BSC Young Boys BSC Young Boys
vs
FC Basel FC Basel
19:00
Lausanne Sport Lausanne Sport
vs
St. Gallen St. Gallen
Super Liga
19:00
Partizan Belgrado Partizan Belgrado
vs
Mačva Šabac Mačva Šabac
20:00
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
vs
Borac Cacak Borac Cacak
20:00
Mladost Lučani Mladost Lučani
vs
Zemun Zemun
20:00
Napredak Krusevac Napredak Krusevac
vs
RAD Belgrado RAD Belgrado
20:00
Spartak Subotica Spartak Subotica
vs
Bačka Palanka Bačka Palanka
20:00
Voždovac Voždovac
vs
Radnik Surdulica Radnik Surdulica
Superliga
16:00
Randers FC Randers FC
vs
FC Kopenhagen FC Kopenhagen