thumbnail Hallo,

Liveuitslagen

Mijn scores

Pagina update automatisch
Om wedstrijden toe te voegen aan Mijn Scores, klik op het ster icoon Verwijder alles

Toon wedstrijden van:

  • Vandaag
  • Live
  • Volgende
  • Afgelopen

zondag 20 april 2014

Premier League
EW
Norwich City Norwich City
2 - 3
Liverpool Liverpool
EW
Hull City Hull City
0 - 3
Arsenal Arsenal
EW
Everton Everton
2 - 0
Manchester United Manchester United
Bundesliga
EW
1. FC Nürnberg 1. FC Nürnberg
1 - 4
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
EW
VfB Stuttgart VfB Stuttgart
3 - 1
Schalke 04 Schalke 04
Primera División
EW
UD Almería UD Almería
2 - 4
Celta de Vigo Celta de Vigo
EW
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
3 - 1
Real Betis Sevilla Real Betis Sevilla
EW
Sevilla Sevilla
4 - 0
Granada Granada
EW
Barcelona Barcelona
2 - 1
Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao
Ligue 1
EW
AS Monaco AS Monaco
1 - 0
Olympique Nice Olympique Nice
EW
Girondins Bordeaux Girondins Bordeaux
5 - 1
Guingamp Guingamp
EW
Lorient Lorient
4 - 4
Montpellier Montpellier
EW
Reims Reims
0 - 1
FC Sochaux FC Sochaux
EW
SC Bastia SC Bastia
2 - 1
AC Ajaccio AC Ajaccio
EW
Valenciennes Valenciennes
2 - 6
FC Nantes FC Nantes
EW
Olympique Marseille Olympique Marseille
0 - 0
Lille Lille
Süper Lig
EW
Rizespor Rizespor
3 - 1
Konyaspor Konyaspor
EW
Besiktas Besiktas
1 - 1
Fenerbahçe Fenerbahçe
2. Bundesliga
EW
1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern
3 - 2
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
EW
Aalen Aalen
0 - 0
FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04
EW
Paderborn Paderborn
2 - 2
Greuther Fürth Greuther Fürth
Allsvenskan
EW
Halmstads BK Halmstads BK
2 - 1
Helsingborgs IF Helsingborgs IF
EW
Kalmar FF Kalmar FF
1 - 1
IFK Göteborg IFK Göteborg
EW
AIK AIK
1 - 2
IFK Norrköping IFK Norrköping
EW
Mjällby Mjällby
1 - 4
Häcken Häcken
Bundesliga
EW
Grödig Grödig
2 - 2
Rapid Wien Rapid Wien
CAF Confederation Cup
15:00
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
vs
ASEC ASEC
16:00
Cotonsport Cotonsport
vs
Petro de Luanda Petro de Luanda
16:30
Léopards de Dolisié Léopards de Dolisié
vs
Medeama Medeama
17:30
Séwé Sport Séwé Sport
vs
Bayelsa United Bayelsa United
18:30
Horoya Horoya
vs
Etoile Sahel Etoile Sahel
19:00
Al Ahly Al Ahly
vs
Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
19:00
Réal Bamako Réal Bamako
vs
Djoliba Djoliba
Club Friendlies
20:00
Melgar Res. Melgar Res.
vs
Universitario Res. Universitario Res.
22:15
Alianza Lima Res. Alianza Lima Res.
vs
San Simón Res. San Simón Res.
CSL
EW
Hangzhou Hangzhou
2 - 1
Harbin Yiteng Harbin Yiteng
Czech Liga
EW
FK Teplice FK Teplice
0 - 1
1. FC Brno 1. FC Brno
EW
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
0 - 0
Marila Pribram Marila Pribram
EW
Dukla Praha Dukla Praha
1 - 3
Sparta Praag Sparta Praag
ISL
EW
Gresik United Gresik United
1 - 4
Persib Persib
Liga MX
EW
Pumas UNAM Pumas UNAM
1 - 0
Guadalajara Guadalajara
NPFL
17:00
Abia Warriors Abia Warriors
vs
Sunshine Stars Sunshine Stars
17:00
Akwa United Akwa United
vs
Kano Pillars Kano Pillars
17:00
Crown FC Crown FC
vs
Kaduna United Kaduna United
17:00
Gombe United Gombe United
vs
Dolphins Dolphins
17:00
Heartland Heartland
vs
El Kanemi Warriors El Kanemi Warriors
17:00
Lobi Stars Lobi Stars
vs
Nembe City Nembe City
17:00
Taraba Taraba
vs
Giwa Giwa
17:00
Warri Wolves Warri Wolves
vs
Enugu Rangers Enugu Rangers
Premier League
17:00
Aduana Stars Aduana Stars
vs
Berekum Chelsea Berekum Chelsea
17:00
Amidaus Profs Amidaus Profs
vs
Ashanti Gold Ashanti Gold
17:00
Ebusua Dwarfs Ebusua Dwarfs
vs
Heart of Lions Heart of Lions
17:00
Hearts of Oak Hearts of Oak
vs
Bechem Bechem
17:00
Medeama Medeama
vs
Liberty Professionals Liberty Professionals
17:00
New Edubiase New Edubiase
vs
Hasaacas Hasaacas
17:00
Wa All Stars Wa All Stars
vs
King Faisal King Faisal
Premier League
EW
Dinamo Moskou Dinamo Moskou
1 - 2
Krasnodar Krasnodar
EW
Kuban' Krasnodar Kuban' Krasnodar
0 - 4
CSKA Moskou CSKA Moskou
Primeira Liga
EW
Benfica Benfica
2 - 0
Olhanense Olhanense
Primera A
EW
Alianza Petrolera Alianza Petrolera
0 - 2
Envigado Envigado
EW
Deportivo Cali Deportivo Cali
1 - 0
La Equidad La Equidad
EW
Itagüí Itagüí
2 - 2
Once Caldas Once Caldas
EW
Medellín Medellín
2 - 1
Boyacá Chicó Boyacá Chicó
Primera División
EW
Colo Colo Colo Colo
2 - 2
Universidad Católica Universidad Católica
EW
Cobreloa Cobreloa
0 - 1
Antofagasta Antofagasta
EW
Everton Everton
1 - 1
Ñublense Ñublense
Primera División
EW
Colón Colón
0 - 0
Belgrano Belgrano
EW
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
0 - 1
Racing Club Racing Club
EW
Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí
3 - 1
Lanús Lanús
EW
River Plate River Plate
1 - 0
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Pro League
EW
Lokeren Lokeren
3 - 2
Zulte-Waregem Zulte-Waregem
PSL
EW
AmaZulu AmaZulu
0 - 0
Pretoria University Pretoria University
EW
Mpumalanga Black Aces Mpumalanga Black Aces
1 - 2
Polokwane City Polokwane City
S.League
EW
Harimau Muda II Harimau Muda II
2 - 3
Young Lions Young Lions
Segunda División
EW
Real Mallorca Real Mallorca
0 - 3
Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña
EW
Recreativo Recreativo
0 - 2
Alavés Alavés
EW
Sporting Gijón Sporting Gijón
0 - 0
Real Murcia Real Murcia
EW
Tenerife Tenerife
3 - 2
Numancia Numancia
EW
Real Zaragoza Real Zaragoza
1 - 0
Real Jaén Real Jaén
EW
Alcorcón Alcorcón
3 - 1
Sabadell Sabadell
Serie A
EW
Atlético Mineiro Atlético Mineiro
0 - 0
Corinthians Corinthians
EW
Atlético Paranaense Atlético Paranaense
1 - 0
Grêmio Grêmio
EW
Bahia Bahia
1 - 2
Cruzeiro Cruzeiro
EW
São Paulo São Paulo
3 - 0
Botafogo Botafogo
EW
Criciúma Criciúma
1 - 2
Palmeiras Palmeiras
EW
Flamengo Flamengo
0 - 0
Goiás Goiás
EW
Santos Santos
1 - 1
Sport Recife Sport Recife
Thai Premier League
13:00
Osotspa Osotspa
vs
BEC Tero Sasana BEC Tero Sasana
13:00
Sisaket Sisaket
vs
Bangkok Glass Bangkok Glass
14:00
Bangkok United Bangkok United
vs
Ratchaburi Ratchaburi
14:00
TOT TOT
vs
Police United Police United
15:00
Army United Army United
vs
PTT Rayong PTT Rayong
V.League 1
EW
Binh Duong Binh Duong
2 - 1
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
EW
Long An Long An
3 - 1
An Giang An Giang

maandag 21 april 2014

Premier League
21:00
Manchester City Manchester City
vs
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
Primera División
22:00
Málaga Málaga
vs
Villarreal Villarreal
Süper Lig
19:00
Antalyaspor Antalyaspor
vs
Sivasspor Sivasspor
19:00
Karabükspor Karabükspor
vs
Eskisehirspor Eskisehirspor
1. HNL
16:00
Istra 1961 Istra 1961
vs
Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo Koprivnica
18:00
Hajduk Split Hajduk Split
vs
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
2. Bundesliga
20:15
1. FC Köln 1. FC Köln
vs
VfL Bochum VfL Bochum
Allsvenskan
15:00
Falkenberg Falkenberg
vs
IF Elfsborg IF Elfsborg
15:00
Åtvidaberg Åtvidaberg
vs
Gefle IF Gefle IF
17:30
Brommapojkarna Brommapojkarna
vs
Örebro SK Örebro SK
17:30
Malmö FF Malmö FF
vs
Djurgårdens IF Djurgårdens IF
Championship
16:00
Birmingham City Birmingham City
vs
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
16:00
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
vs
Blackpool Blackpool
16:00
Burnley Burnley
vs
Wigan Athletic Wigan Athletic
16:00
Derby County Derby County
vs
Barnsley Barnsley
16:00
Ipswich Town Ipswich Town
vs
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
16:00
Millwall Millwall
vs
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
16:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
vs
Watford Watford
16:00
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
vs
Charlton Athletic Charlton Athletic
16:00
Yeovil Town Yeovil Town
vs
Huddersfield Town Huddersfield Town
18:15
Leeds United Leeds United
vs
Nottingham Forest Nottingham Forest
Club Friendlies
07:00
NE MetroStars NE MetroStars
vs
Adelaide City Adelaide City
07:00
Para Hills Knights Para Hills Knights
vs
West Adelaide West Adelaide
07:00
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla
vs
Western Strikers Western Strikers
08:30
Bayswater City Bayswater City
vs
Armadale Armadale
08:30
Cockburn City Cockburn City
vs
Perth Perth
08:30
Floreat Athena Floreat Athena
vs
Sorrento Sorrento
12:30
Jelgava Res. Jelgava Res.
vs
Skonto Res. Skonto Res.
13:00
Daugava Riga Res. Daugava Riga Res.
vs
Daugava Daugavpils Res. Daugava Daugavpils Res.
13:00
Spartaks Res. Spartaks Res.
vs
BFC Daugavpils Res. BFC Daugavpils Res.
15:00
Ventspils Res. Ventspils Res.
vs
Liepāja Res. Liepāja Res.
Czech Liga
16:30
Slavia Praag Slavia Praag
vs
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Eliteserien
15:30
Aalesund FK Aalesund FK
vs
Start Start
15:30
Viking FK Viking FK
vs
Haugesund Haugesund
15:30
Vålerengen IF Vålerengen IF
vs
Sandnes Ulf Sandnes Ulf
18:00
Molde FK Molde FK
vs
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
18:00
Odd Odd
vs
Stabæk IF Stabæk IF
18:00
SK Brann SK Brann
vs
Lillestrøm SK Lillestrøm SK
18:00
Sogndal Sogndal
vs
Strømsgodset IF Strømsgodset IF
19:00
FK Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt
vs
Rosenborg BK Rosenborg BK
I-League
11:30
Rangdajied United Rangdajied United
vs
Shillong Lajong Shillong Lajong
14:30
Dempo Dempo
vs
Bengaluru Bengaluru
ISL
10:30
Persik Kediri Persik Kediri
vs
Persija Persija
League One
13:15
Leyton Orient Leyton Orient
vs
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers
16:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
vs
Colchester United Colchester United
16:00
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
vs
Brentford Brentford
16:00
Notts County Notts County
vs
Crawley Town Crawley Town
16:00
Oldham Athletic Oldham Athletic
vs
Coventry City Coventry City
16:00
Peterborough United Peterborough United
vs
Carlisle United Carlisle United
16:00
Preston North End Preston North End
vs
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
16:00
Rotherham United Rotherham United
vs
Port Vale Port Vale
16:00
Stevenage Stevenage
vs
Bristol City Bristol City
16:00
Swindon Town Swindon Town
vs
Bradford City Bradford City
16:00
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
vs
Sheffield United Sheffield United
16:00
Walsall Walsall
vs
Gillingham Gillingham
League Two
14:00
Bristol Rovers Bristol Rovers
vs
Rochdale Rochdale
16:00
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
vs
Chesterfield Chesterfield
16:00
Exeter City Exeter City
vs
Torquay United Torquay United
16:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
vs
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
16:00
Hartlepool United Hartlepool United
vs
Morecambe Morecambe
16:00
Mansfield Town Mansfield Town
vs
Cheltenham Town Cheltenham Town
16:00
Newport County Newport County
vs
Burton Albion Burton Albion
16:00
Northampton Town Northampton Town
vs
Portsmouth Portsmouth
16:00
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
vs
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
16:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
vs
Oxford United Oxford United
16:00
Southend United Southend United
vs
Accrington Stanley Accrington Stanley
16:00
York City York City
vs
Bury Bury
Liga MX
EW
Atlante Atlante
1 - 2
Tijuana Tijuana
Ligue 2
20:30
Châteauroux Châteauroux
vs
RC Lens RC Lens
Premier Division
16:00
Bohemians Bohemians
vs
Sligo Rovers Sligo Rovers
16:00
Derry City Derry City
vs
Limerick Limerick
16:00
UCD UCD
vs
Cork City Cork City
18:00
Athlone Town Athlone Town
vs
Dundalk Dundalk
19:00
Drogheda United Drogheda United
vs
St. Patrick's Athletic St. Patrick's Athletic
20:00
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
vs
Bray Wanderers Bray Wanderers
Premier League
17:00
Volga Volga
vs
Rostov Rostov
Primeira Liga
19:00
Vitória Setúbal Vitória Setúbal
vs
Sporting Braga Sporting Braga
21:00
FC Porto FC Porto
vs
Rio Ave Rio Ave
Primera A
90`
Junior Junior
2 - 0
Santa Fe Santa Fe
11`
Fortaleza Fortaleza
1 - 0
Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Primera División
02:30
Tigre Tigre
vs
Boca Juniors Boca Juniors
19:00
Godoy Cruz Godoy Cruz
vs
Atlético Rafaela Atlético Rafaela
21:10
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
vs
All Boys All Boys
Pro League
14:30
Club Brugge Club Brugge
vs
Standard Liège Standard Liège
18:00
Genk Genk
vs
Anderlecht Anderlecht
PSL
15:00
Bloemfontein Celtic Bloemfontein Celtic
vs
Orlando Pirates Orlando Pirates

dinsdag 22 april 2014

ISL
10:30
Sriwijaya Sriwijaya
vs
Persita Persita
Primera División
01:00
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
vs
Cobresal Cobresal