thumbnail Hallo,

Liveuitslagen

Mijn scores

Pagina update automatisch
Om wedstrijden toe te voegen aan Mijn Scores, klik op het ster icoon Verwijder alles

Toon wedstrijden van:

  • Vandaag
  • Live
  • Volgende
  • Afgelopen

woensdag 29 juli 2015

UEFA Champions League
85'
Steaua Boekarest Steaua Boekarest
1 - 1
Partizan Belgrado Partizan Belgrado
71'
Celtic Celtic
0 - 0
Qarabağ Qarabağ
71'
Lech Poznan Lech Poznan
1 - 1
FC Basel FC Basel
53'
Rapid Wien Rapid Wien
1 - 2
Ajax Ajax
FT
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
2 - 0
Malmö FF Malmö FF
FT
HJK Helsinki HJK Helsinki
0 - 0
Astana Astana
UEFA Europa League
FT
FK Jablonec FK Jablonec
0 - 1
FC Kopenhagen FC Kopenhagen
Beker
FT
Stargard Szczeciński Stargard Szczeciński
2 - 1
Nieciecza Nieciecza
Club Friendlies
FT
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
1 - 2
Juventus Juventus
Copa Chile
57'
Concepción Concepción
0 - 0
Ñublense Ñublense
57'
Univ. Concepción Univ. Concepción
0 - 0
Deportes Temuco Deportes Temuco
20:30
Puerto Montt Puerto Montt
vs
Iberia Iberia
21:00
Barnechea Barnechea
vs
Magallanes Magallanes
21:00
La Serena La Serena
vs
Copiapó Copiapó
22:00
Antofagasta Antofagasta
vs
San Marcos San Marcos
22:30
Curicó Unido Curicó Unido
vs
Universidad Chile Universidad Chile
Copa Colombia
14'
Boyacá Chicó Boyacá Chicó
0 - 0
Deportivo Cali Deportivo Cali
Aggregate 0 - 2
14'
Deportes Tolima Deportes Tolima
0 - 0
Patriotas Boyacá Patriotas Boyacá
Aggregate 2 - 1
Copa MX
FT
Dorados Dorados
1 - 2
Murciélagos Murciélagos
FT
Lobos BUAP Lobos BUAP
0 - 2
Veracruz Veracruz
FT
Pumas UNAM Pumas UNAM
1 - 2
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
FT
Tijuana Tijuana
2 - 1
Zacatepec Zacatepec
FT
Atlético San Luis Atlético San Luis
1 - 2
León León
FT
Guadalajara Guadalajara
2 - 0
Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas
FT
Pachuca Pachuca
1 - 1
Atlante Atlante
FT
Universidad Guadalajara Universidad Guadalajara
0 - 0
Atlas Atlas
International Champions Cup
PEN
América América
0 - 0
Benfica Benfica
Benfica won 4 - 3 on penalties
PEN
Chelsea Chelsea
2 - 2
Barcelona Barcelona
Chelsea won 4 - 2 on penalties
ISL
10:30
Persib Persib
vs
Barito Putera Barito Putera
14:00
Sriwijaya Sriwijaya
vs
Persija Persija
J1 League
FT
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
1 - 2
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
FT
Albirex Niigata Albirex Niigata
2 - 2
Gamba Osaka Gamba Osaka
FT
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
1 - 3
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
FT
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
0 - 3
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
FT
Sagan Tosu Sagan Tosu
0 - 3
Kashima Antlers Kashima Antlers
FT
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
3 - 0
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
FT
Tokyo Tokyo
3 - 1
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
FT
Urawa Reds Urawa Reds
1 - 1
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
FT
Vissel Kobe Vissel Kobe
0 - 4
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Premier League
FT
El Geish El Geish
2 - 3
Zamalek Zamalek
Prim B Nacional
FT
Villa Dálmine Villa Dálmine
2 - 1
Gimnasia Mendoza Gimnasia Mendoza
Primera A
23:00
Emelec Emelec
vs
Aucas Aucas
FT
Universidad Católica Universidad Católica
1 - 3
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
S.League
FT
DPMM FC DPMM FC
1 - 1
Hougang United Hougang United
FT
Tampines Rovers Tampines Rovers
2 - 0
Geylang International Geylang International
Serie B
FT
Atlético GO Atlético GO
1 - 0
CRB CRB
FT
Botafogo Botafogo
0 - 0
Criciúma Criciúma
FT
ABC ABC
0 - 1
Ceará Ceará
FT
Boa Boa
2 - 1
Luverdense Luverdense
FT
Mogi Mirim Mogi Mirim
2 - 3
Bragantino Bragantino
FT
Oeste Oeste
1 - 0
Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa
FT
Paraná Paraná
2 - 0
Club Náutico Club Náutico
FT
Paysandu Paysandu
2 - 0
América Mineiro América Mineiro
FT
Santa Cruz Santa Cruz
3 - 1
Bahia Bahia
FT
Vitória Vitória
0 - 0
Macaé Macaé