Goal.com - Home

thumbnail Hallo,
- -
Dordrecht - Veendam
Winnaar - Wed op het team waarvan je denkt dat de wedstrijd gaat winnen (90 minuten + blessuretijd). Kies eenvoudigweg voor de thuisspelende ploeg, de uitspelende ploeg of een gelijskpel.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht1.801.801.832.05--1.081.80----
Veendam3.953.603.603.30--81.003.75----
Draw3.603.503.503.70--8.003.60----
Juiste score - Wed op de score na het eind van gewone speeltijd (90 minuten + blessuretijd)
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht 0-0 Veendam16.00--18.0017.00--17.00------
Dordrecht 0-1 Veendam17.00--15.5015.00--17.00------
Dordrecht 0-2 Veendam25.00--23.0023.00--23.00------
Dordrecht 0-3 Veendam48.00--51.0041.00--41.00------
Dordrecht 0-4 Veendam110.00--251.00101.00--81.00------
Dordrecht 0-5 Veendam275.00----251.00--301.00------
Dordrecht 1-0 Veendam11.50--10.5011.00--10.00------
Dordrecht 1-1 Veendam7.75--7.258.50--7.50------
Dordrecht 1-2 Veendam15.00--12.5012.00--13.00------
Dordrecht 1-3 Veendam26.00--23.0026.00--29.00------
Dordrecht 1-4 Veendam60.00--81.0067.00--51.00------
Dordrecht 1-5 Veendam170.00----201.00--151.00------
Dordrecht 1-6 Veendam400.00----501.00----------
Dordrecht 2-0 Veendam11.50--11.0012.00--11.00------
Dordrecht 2-1 Veendam8.25--8.258.50--8.50------
Dordrecht 2-2 Veendam11.50--11.0013.00--12.00------
Dordrecht 2-3 Veendam26.00--21.0026.00--29.00------
Dordrecht 2-4 Veendam60.00--81.0067.00--51.00------
Dordrecht 2-5 Veendam170.00----201.00--151.00------
Dordrecht 2-6 Veendam400.00----501.00----------
Dordrecht 3-0 Veendam18.00--16.0017.00--17.00------
Dordrecht 3-1 Veendam14.00--12.5013.00--13.00------
Dordrecht 3-2 Veendam18.00--17.5019.00--19.00------
Dordrecht 3-3 Veendam30.00--31.0041.00--34.00------
Dordrecht 3-4 Veendam90.00--126.0081.00--81.00------
Dordrecht 3-5 Veendam225.00--------251.00------
Dordrecht 4-0 Veendam32.00--31.0034.00--29.00------
Dordrecht 4-1 Veendam25.00--23.0026.00--23.00------
Dordrecht 4-2 Veendam34.00--34.0034.00--34.00------
Dordrecht 4-3 Veendam60.00--67.0067.00--51.00------
Dordrecht 4-4 Veendam130.00--251.00126.00--126.00------
Dordrecht 5-0 Veendam70.00----81.00--51.00------
Dordrecht 5-1 Veendam60.00----67.00--51.00------
Dordrecht 5-2 Veendam80.00----101.00--67.00------
Dordrecht 5-3 Veendam140.00--------126.00------
Dordrecht 6-0 Veendam180.00----201.00--126.00------
Dordrecht 6-1 Veendam150.00----151.00--101.00------
Dordrecht 6-2 Veendam200.00----201.00--151.00------
Dordrecht 7-0 Veendam400.00----501.00----------
Dordrecht 7-1 Veendam350.00----301.00--301.00------
Dordrecht 0-6 Veendam------501.00----------
Dordrecht 1-7 Veendam------501.00----------
Dordrecht 8-0 Veendam------501.00----------
Dordrecht 5-4 Veendam----------301.00------
Dordrecht 6-3 Veendam----------301.00------
Rust / Einde speeltijd - Wed op de stand bij rust en de eindstand. Bijvoorbeeld: 'Team A' staat bij rust met 2-0 voor en de eindstand wordt 2-1, zet dan in op Team A / Team A.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Veendam/Veendam7.00--6.006.00--81.00------
Veendam/Gelijk15.00--13.5015.00--151.00------
Veendam/Dordrecht20.00--23.0023.00--151.00------
Gelijk/Veendam10.00--9.008.50--23.00------
Gelijk/Gelijk6.00--6.256.50--21.00------
Gelijk/Dordrecht5.25--5.505.50--15.00------
Dordrecht/Veendam35.00--31.0029.00--9.50------
Dordrecht/Gelijk15.00--13.5013.00--4.75------
Dordrecht/Dordrecht2.85--2.802.88--1.36------
Boven / Onder - Wed op het aantal doelpunten dat door beide teams gescoord gaat worden tijdens de wedstrijd.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------1.02--1.02------
Under------12.00--17.00------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.12--1.141.20--1.16------
Under5.50--5.004.33--5.25------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over1.50--1.501.62--1.53------
Under2.40--2.402.20--2.40------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over2.25--2.252.62--2.35------
Under1.55--1.571.44--1.57------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over4.10----4.50--4.00------
Under1.20----1.17--1.23------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------8.00----------
Under------1.06----------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Over------15.00----------
Under------1.02----------
Aziatisch - Wed op de uitslag met een handicap op één team. Bijvoorbeeld: als u wed op 'Team A - 1.5' dan moet dat team met twee doelpunten verschil winnen voor het weddenschap om te winnen.
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------6.60------
Veendam----------1.11------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------6.00------
Veendam----------1.13------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------3.35------
Veendam----------1.30------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------2.67------
Veendam----------1.45------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------3.00------
Veendam----------1.38------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------3.70------
Veendam----------1.26------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------5.25------
Veendam----------1.16------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------5.75------
Veendam----------1.14------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------6.00------
Veendam----------1.13------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------1.67------
Veendam----------2.25------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------4.25------
Veendam----------1.21------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------1.14------
Veendam----------5.75------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------1.26------
Veendam----------3.70------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------1.18------
Veendam----------4.80------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------1.10------
Veendam----------7.20------
Klik op live odds om uw weddenschap te plaatsen.
Dordrecht----------1.10------
Veendam----------7.20------
Key
Beste Odds
Hoewel alle moeite en professionaliteit in acht wordt genomen zodat alle odds en scores up-to-date zijn, kunnen er onachtzaamheden voorkomen. Check alle aspecten van uw weddenschap voor u inzet.