thumbnail Zdravo,

Uživorezultati

Moji rezultati

Stranica se obnavlja automatski
Za dodavanje utakmica u Moje rezultate klikni na zvijezda ikonu Očisti sve

Prikaži utakmice iz

  • Danas
  • Uživo
  • Uskoro
  • Završeno

Monday, October 23, 2017

Primera División
20:00
Real Sociedad Real Sociedad
-
Espanyol Espanyol
21:00
Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña
-
Girona Girona
2. Bundesliga
20:30
Sandhausen Sandhausen
-
St. Pauli St. Pauli
Allsvenskan
19:00
Hammarby Hammarby
-
Sirius Sirius
19:00
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
-
Kalmar Kalmar
19:00
Malmö FF Malmö FF
-
AIK AIK
Copa Argentina
23:00
Godoy Cruz Godoy Cruz
-
Rosario Central Rosario Central
Eerste Divisie
20:00
Oss Oss
-
AZ II AZ II
Ekstraklasa
18:00
Wisła Płock Wisła Płock
-
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
Eliteserien
19:00
Odd Odd
-
Lillestrøm Lillestrøm
LFPB
Kraj
Sport Boys Sport Boys
1 - 4
Petrolero Yacuiba Petrolero Yacuiba
Liga 1
10:00
Madura United Madura United
-
Bhayangkara Bhayangkara
Kraj
Mitra Kukar Mitra Kukar
0 - 4
Borneo Borneo
Liga I
19:45
Botoşani Botoşani
-
Dinamo Bucureşti Dinamo Bucureşti
Liga MX
Kraj
Veracruz Veracruz
2 - 3
Guadalajara Guadalajara
Liga Nacional
Kraj
Olimpia Olimpia
3 - 0
Real España Real España
Ligue 2
20:45
Ajaccio Ajaccio
-
Gazélec Ajaccio Gazélec Ajaccio
Premier Division
21:00
Finn Harps Finn Harps
-
Drogheda United Drogheda United
Premier League
18:30
Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
-
Krasnodar Krasnodar
Premier League
Pol.
Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
0 - 0
BATE BATE
26'
Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
0 - 1
Minsk Minsk
Primeira Liga
20:00
Moreirense Moreirense
-
Sporting Braga Sporting Braga
22:00
Vitória Guimarães Vitória Guimarães
-
Portimonense Portimonense
Primera A
Kraj
Rionegro Águilas Rionegro Águilas
2 - 1
Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Kraj
Alianza Petrolera Alianza Petrolera
0 - 1
Tigres Tigres
Kraj
Millonarios Millonarios
2 - 0
Once Caldas Once Caldas
Primera B
Kraj
Real Santander Real Santander
1 - 1
Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF
Primera División
Kraj
Universidad Chile Universidad Chile
2 - 1
Palestino Palestino
S.League
Kraj
Home United Home United
0 - 2
Tampines Rovers Tampines Rovers
Segunda División
20:30
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
-
Albacete Albacete
Serie B
20:30
Brescia Brescia
-
Bari 1908 Bari 1908
Serie C
20:30
Vicenza Vicenza
-
Triestina Triestina
20:45
Pontedera Pontedera
-
Pistoiese Pistoiese
20:45
Trapani Trapani
-
Catanzaro Catanzaro
Super League
18:30
AEK Athens AEK Athens
-
Atromitos Atromitos
Superliga
19:00
Randers Randers
-
AaB AaB
Süper Lig
19:00
Beşiktaş Beşiktaş
-
İstanbul Başakşehir İstanbul Başakşehir