A görögök is csak ámultak Szoboszlai szólója után + VIDEÓ
A magyar labdarúgó-válogatott kedden este egy hajtós, jó iramú mérkőzésen gól nélküli döntetlent játszott Görögországgal a Puskás Arénában. Bár a hálók nem zörrentek meg, a találkozó bővelkedett izgalmakban. A Büntető.com megnézte, hogyan értékelték a görög újságírók és a vendégek szövetségi kapitánya a budapesti összecsapást.