thumbnail Hello,

Livescores

My Scores

Page updates automatically
To add games to My Scores click the star icon Clear All

Show games from

  • Today
  • Live
  • Coming up
  • Finished

Saturday, January 31, 2015

Premier League
15:45
Hull City Hull City
v
Newcastle United Newcastle United
18:00
Crystal Palace Crystal Palace
v
Everton Everton
18:00
Liverpool Liverpool
v
West Ham United West Ham United
18:00
Manchester United Manchester United
v
Leicester City Leicester City
18:00
Stoke City Stoke City
v
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
18:00
Sunderland Sunderland
v
Burnley Burnley
18:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
v
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
20:30
Chelsea Chelsea
v
Manchester City Manchester City
Ligue 1
18:30
Olympique Marseille Olympique Marseille
v
Evian TG Evian TG
22:00
Lens Lens
v
Bastia Bastia
22:00
Lorient Lorient
v
Montpellier Montpellier
22:00
Metz Metz
v
Nice Nice
22:00
Nantes Nantes
v
Lille Lille
22:00
Toulouse Toulouse
v
Reims Reims
Bundesliga
17:30
Freiburg Freiburg
v
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
17:30
Hamburger SV Hamburger SV
v
Köln Köln
17:30
Mainz 05 Mainz 05
v
Paderborn Paderborn
17:30
Schalke 04 Schalke 04
v
Hannover 96 Hannover 96
17:30
Stuttgart Stuttgart
v
Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach
20:30
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
v
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Serie A
20:00
Genoa Genoa
v
Fiorentina Fiorentina
22:45
Roma Roma
v
Empoli Empoli
Eerste Divisie
18:30
Jong Ajax Jong Ajax
v
Den Bosch Den Bosch
21:45
De Graafschap De Graafschap
v
Oss Oss
Premiership
18:00
Celtic Celtic
v
Kilmarnock Kilmarnock
18:00
Dundee Dundee
v
Hamilton Academical Hamilton Academical
18:00
Dundee United Dundee United
v
Aberdeen Aberdeen
18:00
Inverness CT Inverness CT
v
Ross County Ross County
18:00
Motherwell Motherwell
v
St. Johnstone St. Johnstone
Premier League
15:30
Al Ittihad Al Ittihad
v
Misr Lel Makasa Misr Lel Makasa
15:30
Alaab Damanhour Alaab Damanhour
v
El Daklyeh El Daklyeh
15:30
Asyouty Sport Asyouty Sport
v
Smouha Smouha
15:30
El Shorta El Shorta
v
Petrojet Petrojet
18:00
Ismaily Ismaily
v
Haras El Hodood Haras El Hodood
18:00
Wadi Degla Wadi Degla
v
El Gounah El Gounah
20:30
Al Mokawloon Al Mokawloon
v
El Geish El Geish
Friendlies
01:00
Curaçao Curaçao
v
Aruba Aruba
Ligue 2
16:00
Auxerre Auxerre
v
Dijon Dijon
Serie B
17:00
Bologna Bologna
v
Pescara Pescara
17:00
Brescia Brescia
v
Virtus Entella Virtus Entella
17:00
Carpi Carpi
v
Crotone Crotone
17:00
Catania Catania
v
Perugia Perugia
17:00
Cittadella Cittadella
v
Trapani Trapani
17:00
Latina Latina
v
Livorno Livorno
17:00
Pro Vercelli Pro Vercelli
v
Modena Modena
17:00
Ternana Ternana
v
Vicenza Vicenza
17:00
Virtus Lanciano Virtus Lanciano
v
Varese Varese
Championship
15:15
Brentford Brentford
v
Middlesbrough Middlesbrough
15:30
Huddersfield Town Huddersfield Town
v
Leeds United Leeds United
18:00
Birmingham City Birmingham City
v
Norwich City Norwich City
18:00
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
v
Fulham Fulham
18:00
Blackpool Blackpool
v
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
18:00
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
v
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers
18:00
Cardiff City Cardiff City
v
Derby County Derby County
18:00
Charlton Athletic Charlton Athletic
v
Rotherham United Rotherham United
18:00
Ipswich Town Ipswich Town
v
Wigan Athletic Wigan Athletic
18:00
Nottingham Forest Nottingham Forest
v
Millwall Millwall
18:00
Reading Reading
v
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
League One
18:00
Barnsley Barnsley
v
Port Vale Port Vale
18:00
Bradford City Bradford City
v
Colchester United Colchester United
18:00
Chesterfield Chesterfield
v
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
18:00
Coventry City Coventry City
v
Rochdale Rochdale
18:00
Crawley Town Crawley Town
v
Preston North End Preston North End
18:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
v
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
18:00
Leyton Orient Leyton Orient
v
Scunthorpe United Scunthorpe United
18:00
Oldham Athletic Oldham Athletic
v
Notts County Notts County
18:00
Peterborough United Peterborough United
v
Yeovil Town Yeovil Town
18:00
Sheffield United Sheffield United
v
Swindon Town Swindon Town
League Two
18:00
Accrington Stanley Accrington Stanley
v
Northampton Town Northampton Town
18:00
Burton Albion Burton Albion
v
Bury Bury
18:00
Carlisle United Carlisle United
v
Mansfield Town Mansfield Town
18:00
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
v
Cheltenham Town Cheltenham Town
18:00
Exeter City Exeter City
v
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
18:00
Hartlepool United Hartlepool United
v
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
18:00
Luton Town Luton Town
v
Cambridge United Cambridge United
18:00
Morecambe Morecambe
v
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
18:00
Newport County Newport County
v
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
18:00
Southend United Southend United
v
York City York City
18:00
Stevenage Stevenage
v
Oxford United Oxford United
18:00
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
v
Portsmouth Portsmouth
Championship
18:00
Cowdenbeath Cowdenbeath
v
Queen of the South Queen of the South
18:00
Falkirk Falkirk
v
Dumbarton Dumbarton
18:00
Hibernian Hibernian
v
Raith Rovers Raith Rovers
18:00
Livingston Livingston
v
Rangers Rangers
20:30
Alloa Athletic Alloa Athletic
v
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
League One
18:00
Airdrieonians Airdrieonians
v
Brechin City Brechin City
18:00
Ayr United Ayr United
v
Dunfermline Athletic Dunfermline Athletic
18:00
Forfar Athletic Forfar Athletic
v
Greenock Morton Greenock Morton
18:00
Peterhead Peterhead
v
Stenhousemuir Stenhousemuir
18:00
Stranraer Stranraer
v
Stirling Albion Stirling Albion
League Two
18:00
Albion Rovers Albion Rovers
v
Queen's Park Queen's Park
18:00
Arbroath Arbroath
v
East Fife East Fife
18:00
Berwick Rangers Berwick Rangers
v
Elgin City Elgin City
18:00
East Stirlingshire East Stirlingshire
v
Clyde Clyde
18:00
Montrose Montrose
v
Annan Athletic Annan Athletic
Segunda División
20:00
Albacete Albacete
v
Tenerife Tenerife
20:00
Ponferradina Ponferradina
v
Sporting Gijón Sporting Gijón
20:00
Sabadell Sabadell
v
Barcelona II Barcelona II
20:15
Numancia Numancia
v
Real Betis Real Betis
22:00
Leganés Leganés
v
Llagostera Llagostera
22:00
Mirandés Mirandés
v
Racing Santander Racing Santander
23:00
Las Palmas Las Palmas
v
Mallorca Mallorca
1. Lig
15:00
Alanyaspor Alanyaspor
v
Manisaspor Manisaspor
15:00
Kayserispor Kayserispor
v
Orduspor Orduspor
19:30
Antalyaspor Antalyaspor
v
Karşıyaka Karşıyaka
3. Liga
16:00
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
v
Fortuna Köln Fortuna Köln
16:00
Hallescher FC Hallescher FC
v
MSV Duisburg MSV Duisburg
16:00
Holstein Kiel Holstein Kiel
v
Stuttgart II Stuttgart II
16:00
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
v
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
16:00
Osnabrück Osnabrück
v
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
16:00
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
v
Energie Cottbus Energie Cottbus
16:00
Sonnenhof Großaspach Sonnenhof Großaspach
v
Unterhaching Unterhaching
16:00
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
v
Hansa Rostock Hansa Rostock
Africa Cup of Nations
19:00
Congo Congo
v
Congo DR Congo DR
22:30
Tunisia Tunisia
v
Equatorial Guinea Equatorial Guinea
Ascenso MX
43'
Lobos BUAP Lobos BUAP
0 - 0
Zacatepec Zacatepec
05:00
Irapuato Irapuato
v
Atlante Atlante
Asian Cup
12:00
Korea Republic Korea Republic
v
Australia Australia
Carioca 1
22:00
Bangu Bangu
v
Madureira Madureira
22:00
Barra Mansa Barra Mansa
v
Volta Redonda Volta Redonda
22:00
Botafogo Botafogo
v
Boavista Boavista
22:00
Resende Resende
v
Bonsucesso Bonsucesso
Eredivisie
20:30
PSV PSV
v
Willem II Willem II
21:45
Excelsior Excelsior
v
NAC Breda NAC Breda
21:45
Groningen Groningen
v
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
22:45
Twente Twente
v
Cambuur Cambuur
Gaucho 1
22:00
Grêmio Grêmio
v
União RS União RS
I-League
14:00
Royal Wahingdoh Royal Wahingdoh
v
Bengaluru Bengaluru
16:30
Bharat FC Bharat FC
v
Mohun Bagan Mohun Bagan
League Cup
18:00
Dundee United Dundee United
v
Aberdeen Aberdeen
Lega Pro
16:30
Ischia Ischia
v
Martina Franca Martina Franca
16:30
Lumezzane Lumezzane
v
Sassari Torres Sassari Torres
16:30
Pistoiese Pistoiese
v
Reggiana Reggiana
17:00
Catanzaro Catanzaro
v
Melfi Melfi
17:00
Foggia Calcio Foggia Calcio
v
Benevento Benevento
17:00
Lucchese Lucchese
v
Prato Prato
18:00
Ancona 1905 Ancona 1905
v
Teramo Teramo
18:00
Cremonese Cremonese
v
Novara Novara
18:00
Monza Monza
v
Südtirol Südtirol
19:00
Forlì Forlì
v
Santarcangelo Santarcangelo
19:00
Pisa Pisa
v
Savona Savona
19:00
Salernitana Salernitana
v
Vigor Lamezia Vigor Lamezia
21:30
FeralpiSalò FeralpiSalò
v
Pavia Pavia
21:30
Reggina Reggina
v
Lecce Lecce
LFPB
22:00
The Strongest The Strongest
v
Universitario Cobija Universitario Cobija
Liga MX
04:30
Querétaro Querétaro
v
Santos Laguna Santos Laguna
06:30
Tijuana Tijuana
v
Morelia Morelia
Liga Nacional
23:00
Victoria Victoria
v
Vida Vida
Ligue 1
17:00
El Harrach El Harrach
v
CS Constantine CS Constantine
17:00
RC Arba RC Arba
v
MC Oran MC Oran
18:00
ASM Oran ASM Oran
v
Saoura Saoura
18:00
JS Kabylie JS Kabylie
v
USM Bel Abbès USM Bel Abbès
18:00
MC Alger MC Alger
v
Hussein Dey Hussein Dey
18:00
MO Béjaïa MO Béjaïa
v
Chlef Chlef
20:00
ES Sétif ES Sétif
v
El Eulma El Eulma
Paulista A1
22:00
Audax São Paulo Audax São Paulo
v
Palmeiras Palmeiras
22:00
Bragantino Bragantino
v
São Bernardo FC São Bernardo FC
22:00
Rio Claro Rio Claro
v
Botafogo SP Botafogo SP
Primeira Liga
20:00
Benfica Benfica
v
Boavista Boavista
20:30
Nacional Nacional
v
Belenenses Belenenses
23:15
Penafiel Penafiel
v
Vitória Guimarães Vitória Guimarães
Primera A
03:45
Cortuluá Cortuluá
v
Envigado Envigado
23:15
Deportes Tolima Deportes Tolima
v
Boyacá Chicó Boyacá Chicó
Primera A
19:45
Universidad Católica Universidad Católica
v
Independiente del Valle Independiente del Valle
22:00
LDU Loja LDU Loja
v
Barcelona Barcelona
Primera División
03:00
Deportes Iquique Deportes Iquique
v
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
22:00
Unión La Calera Unión La Calera
v
Unión Española Unión Española
23:00
Univ. Concepción Univ. Concepción
v
Cobreloa Cobreloa
FT
Huachipato Huachipato
2 - 1
Cobresal Cobresal
Primera División
18:00
Real Madrid Real Madrid
v
Real Sociedad Real Sociedad
20:00
Eibar Eibar
v
Atlético Madrid Atlético Madrid
22:00
Granada Granada
v
Elche Elche
Pro League
20:00
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
v
Genk Genk
22:00
Mouscron-Péruwelz Mouscron-Péruwelz
v
Kortrijk Kortrijk
22:00
Waasland-Beveren Waasland-Beveren
v
Mechelen Mechelen
22:00
Westerlo Westerlo
v
Cercle Brugge Cercle Brugge
Super League
16:00
Panionios Panionios
v
Panthrakikos Panthrakikos
18:15
Kalloni Kalloni
v
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
20:30
PAOK PAOK
v
Panaitolikos Panaitolikos
Süper Lig
14:30
Kasımpaşa Kasımpaşa
v
İstanbul Başakşehir İstanbul Başakşehir
17:00
Gaziantepspor Gaziantepspor
v
Sivasspor Sivasspor
20:00
Karabükspor Karabükspor
v
Fenerbahçe Fenerbahçe