Haberler Canlı Skorlar
Dünya Kupası U20

2019 FIFA U20 Dünya Kupası: Kadrolar, teknik direktörler, izlenmesi gereken oyuncular

14:35 GMT+3 22.05.2019
Timothy Weah USA 2018
Polonya'da düzenlenecek FIFA U20 Dünya Kupası'na dair bilmeniz gereken her şey burada.

23 Mayıs'ta başlayacak olan turnuvada geleceğin yıldızları boy gösterecek.

Son şampiyon İngiltere'nin katılmayı başaramadığı organizasyonun final maçı 15 Haziran'da oynanacak.

24 takımın yer aldığı altı grup, aşağıdaki şekilde oluştu:

A Grubu: Kolombiya, Polonya, Senegal, Tahiti

B Grubu: Ekvador, İtalya, Japonya, Meksika

C Grubu: Honduras, Norveç, Yeni Zelanda, Uruguay

D Grubu: Nijerya, Katar, Ukrayna, ABD

E Grubu: Fransa, Mali, Panama, Suudi Arabistan

F Grubu: Arjantin, Portekiz, Güney Afrika, Güney Kore

Takımların teknik direktörleri, dikkat çeken oyuncuları ve kadrolarını haberin devamında görebilirsiniz...

  • Argentina U20

    ARJANTİN

    TEKNİK DİREKTÖR: Fernando Batista

    YILDIZ OYUNCU: Gonzalo Maroni

    KADRO

    Kaleci: Manuel Roffo, Joaquin Blazquez, Jeronimo Porteau.

    Defans: Marcelo Weigandt, Facundo Medina, Facundo Mura, Maximiliano Centurion, Nehuen Perez

    Orta saha: Cristian Ferreira, Santiago Sosa, Agustin Almendra, Gonzalo Maroni, Fausto Vera, Francisco Ortega, Anibal Moreno, Pedro de la Vega

    Forvet: Julian Alvarez, Ezequiel Barco, Adolfo Gaich, Agustin Urzi, Tomas Chancalay

  • Colombia U20

    KOLOMBİYA

    TEKNİK DİREKTÖR: Arturo Reyes

    YILDIZ OYUNCU: Juan Camilo 'Cucho' Hernandez

    KADRO

    Kaleci: Juan David Lemus, Kevin Mier, Reinaldo Fontalvo

    Defans: Andres Balanta, Juan Sebastian Palma, Andres Felipe Reyes, Carlos Cuesta, Brayan Vera, Hayen Palacios, Anderson Arroyo 

    Orta saha: Gustavo Carvajal, Andres Amaya, Andres Perea, Jaime Alvarado

    Forvet: Deiber Caicedo, Johan Carbonero, Carlos Teran, Luis Sandoval, Juan Camilo 'Cucho' Hernandez, Luis Sinisterra, Ivan Angulo

  • Ecuador U20

    EKVADOR

    TEKNİK DİREKTÖR: Jorge Celico

    YILDIZ OYUNCU: Leonardo Campana

    KADRO

    Kaleci: Moises Ramirez, Johan Lara, Pierre Bellolio 

    Defans: Jackson Porozo, Gustavo Vallecilla, Richard Mina, John Espinoza, Luis Loor, Diego Palacios, Luis Castillo

    Orta saha: Jordi Alcivar, Jefferson Arce, Jordan Rezabala, Luis Estupinan, Jose Cifuentes, Sergio Quintero

    Forvet: Leonardo Campana, Stiven Plaza, Alexander Alvarado, Daniel Segura, Gonzalo Plata

  • Amine Gouiri Francia U20

    FRANSA

    TEKNİK DİREKTÖR: Bernard Diomede

    YILDIZ OYUNCU: Moussa Diaby

    KADRO

    Kaleci: Didier Desprez, Alban Lafont, Ilan Meslier

    Defans: Thomas Basila, Nicolas Cozza, Boubacar Kamara, Evan Ndicka, William Saliba, Sambou Sissoko, Dan-Axel Zagadou

    Orta saha: Youssouf Fofana, Enzo Loiodice, Ibrahima Diallo, Boubakry Soumare, Mickael Cuisance

    Forvet: Yacine Adli, Moussa Diaby, Moussa Sylla, Amine Gouiri, Nabil Alioui, Lenny Pintor

  • Jun Nishikawa, Japan U16, AFC U16 Championship

    JAPONYA

    TEKNİK DİREKTÖR: Masanaga Kageyama

    YILDIZ OYUNCU: Koki Saito

    KADRO

    Kaleci: Tomoya Wakahara, Shu Mogi, Zion Sukuzi, Toichi Suzuki

    Defans: Shunki Higashi, Yuki Kobayashi, Ayumu Seko, Yukinari Sugawara, Kenedeiebusu Mikuni

    Orta saha: Yuta Goke, Hiroki Ito, Kanya Fujimoto, Koki Saito, Mitsuki Saito, Kota Yamada, Hinata Kida, Keito Nakamura

    Forvet: Kyosuke Tagawa, Taisei Miyashiro, Jun Nishikawa, Taichi Hara

  • Patrick Palacios Honduras

    HONDURAS

    TEKNİK DİREKTÖR: Carlos Tabora

    YILDIZ OYUNCU: Cristian Calix 

    KADRO

    Kaleci: Jose Garcia, Oscar Reyes, Johan Villanueva

    Defans: Elison Rivas, Darwin Diego, Axel Gomez, Wesley Decas, Maynor Antunez, Jonathan Nunez, Mariano Alvarez

    Orta saha: Everson Lopez, Cristian Calix, Gerson Chavez, Jack Jean Baptiste

    Forvet: Cesar Romero, Carlos Mejia, Josue Villafranca, Selvin Guevara, Joseph Rosales, Luis Palma, Patrick Palacios

  • Italia U20

    İTALYA

    TEKNİK DİREKTÖR: Paolo Nicolato

    YILDIZ OYUNCU: Andrea Pinamonti

    KADRO

    Kaleci: Alessandro Plizzari, Marco Carnesecchi, Leonardo Loria

    Defans: Luca Pellegrini, Alessandro Buongiorno, Alessandro Tripaldelli, Luca Ranieri, Matteo Gabbia, Raoul Bellanova, Davide Bettella, Antonio Candela, Enrico Del Prato

    Orta saha: Salvatore Esposito, Davide Frattesi, Domenico Roberto Alberico, Andrea Colpani

    Forvet: Gabriele Gori, Marco Olivieri, Gianluca Scamacca, Andrea Pinamonti, Christian Capone

  • Fode Konate Mali

    MALİ

    TEKNİK DİREKTÖR: Mamoutou Kane

    YILDIZ OYUNCU: Mamadou Traore

    KADRO

    Kaleci: Alkalifa Coulibaly, Youssouf Koita, Souleymane Coulibaly

    Defans: Arnaud Konan, Drissa Diarra, Fode Konate, Babou Fofana, Clement Kanoute, Abdoulaye Diaby

    Orta saha: Ousmane Diakite, Mohamed Camara, Mamadou Traore, Sambou Sissoko, Mamadou Samake, Boubacar Traore 

    Forvet: Hadji Drame, El Bilal Toure, Boubacar Konte, Mamady Diarra, Lassana N'Diaye, Sekou Koita

  • Diego Lainez Mexico

    MEKSİKA

    TEKNİK DİREKTÖR: Diego Ramirez 

    YILDIZ OYUNCU: Diego Lainez

    KADRO

    Kaleci: Carlos Higuera, Luis Lopez, Angel Alonzo

    Defans: Kevin Alvarez, Gilberto Sepulveda, Efrain Orona, Naelson Cardenas, Mario Trejo, Oswaldo Leon

    Orta saha: Alan Torres, Diego Hernandez, Misael Dominguez, Fernando Plascencia, Roberto Meraz, Carlos Gutierrez, Antonio Figueroa

    Forvet: Jose Macias, Diego Lainez, Roberto De La Rosa, Daniel Lopez, Adrian Lozano

  • Tom Dele-Bashiru

    NİJERYA

    TEKNİK DİREKTÖR: Paul Aigbogun

    YILDIZ OYUNCU: Ikouwem Utin

    KADRO

    Kaleci: Detan Ogundare, Olawale Oremade, Jonathan Zaccala

    Defans: Valentine Ozornwafor, Aliu Salawudeen, Igoh Ogbu, Ikouwem Utin, Muhammad Rabiu, Jamil Muhammad

    Orta saha: Nnamdi Ofoborh, Eletu Peter, Ayotomiwa Dele-Bashiru, Kingsley Michael, Effiom Maxwell, Aniekeme Okon, Collins Sor

    Forvet: Jerome Adams, Tijani Muhammed, Henry Offia, Chinonso Emeka, Success Makanjuola

  • Erling Braut Haaland Norvegia

    NORVEÇ

    TEKNİK DİREKTÖR: Pal Johansen

    YILDIZ OYUNCU: Erling Haaland

    KADRO

    Kaleci: Markus Petterson, Julian Lund, Erik-Johannes Arnebrott 

    Defans: John Kitolano, Lars Ranger, Leo Ostigard, Ulrik Fredriksen, Tomas Totland

    Orta saha: Christian Borchgrevnik, Adnan Hadzic, Hugo Vetlesen, Emil Bohinen, Kristian Thorstvedt, Eman Markovic, Jens Hauge, Tobias Borkeeiet, Hakon Evjen, Tobias Svendsen, Tobias Christensen

    Forvet: Erling Haaland, Ola Brynhildsen 

  • Sarpreet Singh Wellington Phoenix

    YENİ ZELANDA

    TEKNİK DİREKTÖR: Des Buckingham

    YILDIZ OYUNCU: Sarpreet Singh

    KADRO

    Kaleci: Cameron Brown, Zac Jones, Michael Woud

    Defans: Liberato Cacace, Callan Elliot, Nando Pjnaker, George Stanger, Gianni Stensness, Dalton Wilkins

    Orta saha: Joe Bell, Willem Ebbinge, Eli Just, Dane Schnell, Sarpreet Singh, Leon van den Hoven, Dom Wooldridge, Trevor Zwetsloot

    Forvet: Matt Conroy, Max Mata, Callum McCowatt, Ben Waine

  • Ernesto Guerrero Panama

    PANAMA

    TEKNİK DİREKTÖR: Jorge Dely Valdes

    YILDIZ OYUNCU: Saed Diaz

    KADRO

    Kaleci: Marcos Allen, Emerson Dimas, Kevin Mosquera

    Defans: Rodolfo Rodriguez, Guillermo Benitez, Manuel Gamboa, Jorge Mendez, Kevin Mosquera, Soyell Trejos, Jesus West

    Orta saha: Edgar Cunningham, Carlos Harvey, Ernesto Walker, Victor Griffith, Angel Orelien, Carlos Kirton, Jovani Welch, Diego Valanta

    Forvet: Saed Diaz, Eduardo Guerrero,Tomas Rodriguez, Axel McKenzie

  • Polonia U20

    POLONYA

    TEKNİK DİREKTÖR: Jacek Magiera

    YILDIZ OYUNCU: Sebastian Walukiewicz

    KADRO

    Kaleci: Radoslaw Majecki, Milosz Mleczko, Karol Niemczycki

    Defans: Jakub Bendarczyk, Adrian Gryszkiewicz, Maik Nawrocki, Jan Sobocinski, Serafin Szota, Sebastian Walukiewicz

    Orta saha: Mateusz Bogusz, David Kopacz, Adrian Lyszczarz, Tomasz Makowski, Tymoteusz Puchacz, Michal Skoras, Bartosz Slisz, Adrian Stanilewicz, Nicola Zalewski, Marcel Zylla

    Forvet: Adrian Benedyczak, Dominik Steczyk

  • Portogallo U20

    PORTEKİZ

    TEKNİK DİREKTÖR: Helio Sousa

    YILDIZ OYUNCU: Jota

    KADRO

    Kaleci: Diogo Costa, Joao Virgínia, Luis Maximiano

    Defans: Diogo Leite, Diogo Queiros, Francisco Moura, Diogo Dalot, Romain Correia, Ruben Vinagre, Thierry Correia 

    Orta saha: Florentino, Gedson Fernandes, Miguel Luis, Nuno Henrique, Nuno Santos

    Forvet: Trincao, Jota, Mesaque Dju, Pedro Martelo, Pedro Neto, Rafael Leao

  • Khaled Mohammed Saleh Qatar

    KATAR

    TEKNİK DİREKTÖR: Bruno Miguel

    YILDIZ OYUNCU: Andri Syahputra

    KADRO

    Kaleci: Marwan Baldredin, Shehab Mamdouh, Salah Zakaria

    Defans: Nasir Peer, Ahmed Al-Minhali, Yousef Ayman, Homam Ahmed, Bahaa Mamdouh, Ahmed Suhail

    Orta saha: Yusuf Abdurisag, Nasser Al-Yazidi, Ali Malolal, Khaled Mohamed, Abdullah Saei, Abdulla Nasser, Hashim Alì, Mohammed Waad, Ahmad Yasser

    Forvet: Eisa Ahmed, Abdulrasheed Ibrahim, Andri Syahputra

  • U19 Saudi Arabia U19 Hàn Quốc Chung kết giải U19 châu Á 2018

    SUUDİ ARABİSTAN

    TEKNİK DİREKTÖR: Khaled Al-Atwi

    YILDIZ OYUNCU: Turki Al-Ammar

    KADRO

    Kaleci: Mohammed Al-Dawsari, Nawaf Al-Ghamdi, Abdulrahman Al-Shammari

    Defans: Khalifa Al-Dawsari, Naif Al-Mas, Mohammed Al-Nasser, Mohammed Al-Shanqeet, Muhannad Al-Shanqeeti, Ali Majrashi, Hassan Tombakti 

    Orta saha: Turki Al-Ammar, Mansour Al-Bishi, Firas Al-Ghamdi, Hamed Al-Ghamdi, Khalid Al-Ghannam, Faraj Al-Ghushayan, Omar Al-Jadaani, Yahia Al-Najee, Abdulmohsen Al-Qahtani, Salem Al-Saleem, Hazem Al-Zahrani, Ibrahim Mahnashi

    Forvet: Firas Al-Buraikan, Safi Al-Zaqrati

  • Ibrahima Niane Senegal

    SENEGAL

    TEKNİK DİREKTÖR: Youssouph Dabo

    YILDIZ OYUNCU: Moussa Ndiaye

    KADRO

    Kaleci: Cheikh Sarr, Dialy Ndiaye, Francois Djiba

    Defans: Moussa Ndiaye, Formose Mendy, Souleymane AW, Niakhate Ndiaye, Mamadou Mbow, Alpha Diounkou, Souleymane Cisse

    Orta saha: Cavin Diagne, Ibrahim Drame, Ousseynou Niang, Dion Lopy, Faly Ndaw, Amadou Ciss

    Forvet: Amadou Sagna, Dia Ndiaye, Mamadou Danfa, Ibrahima Niane, Youssouph Badji

  • Lyle Foster & Lebo Mkhuma, South Africa

    GÜNEY AFRİKA

    TEKNİK DİREKTÖR: Thabo Senong

    YILDIZ OYUNCU: Lyle Foster

    KADRO

    Kaleci: Khulekani Kubheka, Kopano Thuntsane, Glen Baadjies

    Defans: Thabo Moloisane, Molebogo Modise, Keenan Abrahams, Givemore Khupe, Keenan Phillips, Fezile Gcaba, Sbusiso Mabiliso

    Orta saha: Siphesihle Mkhize, Promise Mkhuma, Oswin Appollis, Luke Le Roux, Njabulo Blom, Luvuyo Phewa, Kobamelo Kodisang 

    Forvet: Leo Thethani, James Monyane, Lyle Foster, Thakgalo Leshabela

  • Kang-In Lee Valencia

    GÜNEY KORE

    TEKNİK DİREKTÖR: Chung Jungyong

    YILDIZ OYUNCU: Lee Kang-in

    KADRO

    Kaleci: Lee Gwang Yeon, Park Jimin, Choi Minh Soo

    Defans: Hwang Taehyeon, Lee Jaeik, Lee Jisol, Kim Hyunwoo, Lee Kyuhyuk, Kim Jusung, Lee Sang Jun, Choi Jun

    Orta saha: Kim Jungmin, Lee Kang-In, Go Jaehyeon, Park Taejun, Jeong Hojin, Kim Se Yun

    Forvet: Jeon Sejin, Oh Sehun, Um Wonsang, Cho Youngwook

  • Tahiti

    TAHİTİ

    TEKNİK DİREKTÖR: Bruno Tehaamoana

    YILDIZ OYUNCU: Eddy Kaspard

    KADRO

    Kaleci: Moana Pito, Tevaearai Tamatai, Josselin Capel

    Defans: Samuel Liparo, Tevaitini Teumere, Mauri Heitaa, Etienne Tave, Hennel Tehaamoana

    Orta saha: Roonui Tehau, Yann Vivi, Hugo Boube, Tehauarii Holozet, Diego Araneda, Kitin Maro, Herehaunui Ferrand, Terai Bremond, Kavai’ei Morgant, Kalahani Beaumert

    Forvet: Ramanui Amau, Eddy Kaspard, Tutehau Tufariua

  • Andriy Lunin Ukraine

    UKRAYNA

    TEKNİK DİREKTÖR: Oleksandr Petrakov

    YILDIZ OYUNCU: Andriy Lunin

    KADRO

    Kaleci: Andriy Lunin, Vladyslav Kucheruk, Dmytro Riznyk

    Defans: Valerii Bondar, Oleksandr Safronov, Denys Popov, Vitalii Mykolenko, Viktor Korniienko, Danylo Beskorovainyi, Yukhym Konoplia, Ihor Snurnitsyn 

    Orta saha: Maksym Chekh, Heorhii Tsitaishvili, Oleksiy Khakhlov, Serhii Buletsa, Kyrylo Dryshliuk, Mykola Musolitin, Oleksii Kashchuk

    Forvet: Vladyslav Supriaha, Danylo Sikan, Denys Ustymenko

  • Uruguay U20

    URUGUAY

    TEKNİK DİREKTÖR: Gustavo Ferreyra

    YILDIZ OYUNCU: Nicolas Schiappacasse

    KADRO

    Kaleci: Renzo Rodriguez, Franco Israel, Mauro Silveira

    Defans: Ronald Araujo, Edgar Elizalde, Bruno Mendez, Sebastian Caceres, Emiliano Ancheta, Ezequiel Busquets, Maximiliano Araujo 

    Orta saha: Nicolas Acevedo, Juan Manuel Sanabria, Francisco Ginella, Martin Barrios 

    Forvet: Thomas Chacon, Santiago Rodriguez, Emiliano Gomez, Brian Rodriguez, Juan Manuel Boselli, Nicolas Schiappacasse, Darwin Nunez

  • Tim Weah USMNT England 11152018

    ABD

    TEKNİK DİREKTÖR: Tab Ramos

    YILDIZ OYUNCU: Tim Weah

    KADRO

    Goalkeepers: C.J. Dos Santos, David Ochoa, Brady Scott

    Defenders: Sergino Dest, Chris Gloster, Aboubacar Keita, Mark McKenzie, Matthew Real, Chris Richards

    Midfielders: Edwin Cerrillo, Chris Durkin, Richard Ledezma, Alex Mendez, Paxton Pomykal, Brandon Servania

    Forwards: Ayo Akinola, Konrad De La Fuente, Ulysses Llanez, Justin Rennicks, Sebastian Soto, Tim Weah