
CameronMcGeehan
Cameron McGeehan kariyeri
kulüp kariyeri
| Sezon | Kulüp | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
26/27 | Barnsley | 15 | 1284 | 0 | 5 | |
League One | 12 | 1032 | 0 | 3 | ||
Lig Kupası | 3 | 252 | 0 | 2 | ||
25/26 | Northampton Town | 36 | 2893 | 1 | 8 | |
EFL Trophy | 1 | 36 | 0 | 0 | ||
FA Kupası | 1 | 90 | 0 | 1 | ||
Lig Kupası | 1 | 63 | 0 | 0 | ||
League One | 33 | 2704 | 1 | 7 | ||
24/25 | Northampton Town | 41 | 3585 | 5 | 10 | |
Lig Kupası | 1 | 90 | 0 | 0 | ||
League One | 40 | 3495 | 5 | 10 | ||
23/24 | Colchester United | 37 | 3165 | 4 | 9 | |
FA Kupası | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
League Two | 37 | 3165 | 4 | 9 | ||
22/23 | Oostende | 21 | 1620 | 1 | 4 | |
First Division A | 21 | 1620 | 1 | 4 | ||
21/22 | Oostende | 13 | 1093 | 1 | 0 | |
First Division A | 13 | 1093 | 1 | 0 | ||
20/21 | Oostende | 20 | 910 | 0 | 3 | |
First Division A | 20 | 910 | 0 | 3 | ||
19/20 | Portsmouth | 12 | 881 | 1 | 0 | |
League One | 12 | 881 | 1 | 0 | ||
19/20 | Barnsley | 13 | 883 | 0 | 2 | |
Championship | 13 | 883 | 0 | 2 | ||
18/19 | Barnsley | 39 | 2875 | 2 | 6 | |
League One | 39 | 2875 | 2 | 6 | ||
17/18 | Scunthorpe United | 13 | 349 | 0 | 0 | |
League One | 13 | 349 | 0 | 0 | ||
17/18 | Barnsley | 9 | 489 | 0 | 1 | |
Championship | 9 | 489 | 0 | 1 | ||
16/17 | Luton Town | 26 | 2204 | 2 | 11 | |
Lig Kupası | 2 | 180 | 0 | 1 | ||
League Two | 24 | 2024 | 2 | 10 | ||
15/16 | Luton Town | 43 | 3353 | 3 | 13 | |
Lig Kupası | 2 | 151 | 0 | 1 | ||
League Two | 41 | 3202 | 3 | 12 | ||
14/15 | Luton Town | 19 | 1437 | 1 | 6 | |
League Two | 19 | 1437 | 1 | 6 |
Uluslararası kariyer
| Sezon | Takım | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | Kuzey İrlanda | 1 | 24 | 0 | 0 | |
European Championship Qualification | 1 | 24 | 0 | 0 |
Anahtar
Anahtar:
Oynanan maçlar
Oynanan dakikalar
Goller
Asistler

















