thumbnail Hello,

Livescores

My Scores

Page updates automatically
To add games to My Scores click the star icon Clear All

Show games from

  • Today
  • Live
  • Coming up
  • Finished

Sunday 20 April 2014

PSL
FT
AmaZulu AmaZulu
0 - 0
Pretoria University Pretoria University
FT
Mpumalanga Black Aces Mpumalanga Black Aces
1 - 2
Polokwane City Polokwane City
Premier League
FT
Norwich City Norwich City
2 - 3
Liverpool Liverpool
FT
Hull City Hull City
0 - 3
Arsenal Arsenal
FT
Everton Everton
2 - 0
Manchester United Manchester United
CAF Confederation Cup
3:00 PM
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
v
ASEC ASEC
4:00 PM
Cotonsport Cotonsport
v
Petro de Luanda Petro de Luanda
4:30 PM
Léopards de Dolisié Léopards de Dolisié
v
Medeama Medeama
5:30 PM
Séwé Sport Séwé Sport
v
Bayelsa United Bayelsa United
6:30 PM
Horoya Horoya
v
Etoile Sahel Etoile Sahel
7:00 PM
Al Ahly Al Ahly
v
Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
7:00 PM
Réal Bamako Réal Bamako
v
Djoliba Djoliba
Bundesliga
FT
Nürnberg Nürnberg
1 - 4
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
FT
Stuttgart Stuttgart
3 - 1
Schalke 04 Schalke 04
Primeira Liga
FT
Benfica Benfica
2 - 0
Olhanense Olhanense
Ligue 1
FT
Monaco Monaco
1 - 0
Nice Nice
FT
Bastia Bastia
2 - 1
Ajaccio Ajaccio
FT
Bordeaux Bordeaux
5 - 1
Guingamp Guingamp
FT
Lorient Lorient
4 - 4
Montpellier Montpellier
FT
Reims Reims
0 - 1
Sochaux Sochaux
FT
Valenciennes Valenciennes
2 - 6
Nantes Nantes
FT
Olympique Marseille Olympique Marseille
0 - 0
Lille Lille
Segunda División
FT
Mallorca Mallorca
0 - 3
Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña
FT
Recreativo Huelva Recreativo Huelva
0 - 2
Deportivo Alavés Deportivo Alavés
FT
Sporting Gijón Sporting Gijón
0 - 0
Real Murcia Real Murcia
FT
Tenerife Tenerife
3 - 2
Numancia Numancia
FT
Real Zaragoza Real Zaragoza
1 - 0
Real Jaén Real Jaén
FT
Alcorcón Alcorcón
3 - 1
Sabadell Sabadell
Primera División
FT
Almería Almería
2 - 4
Celta de Vigo Celta de Vigo
FT
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
3 - 1
Real Betis Real Betis
FT
Sevilla Sevilla
4 - 0
Granada Granada
FT
Barcelona Barcelona
2 - 1
Athletic Club Athletic Club
2. Bundesliga
FT
Aalen Aalen
0 - 0
Ingolstadt Ingolstadt
FT
Kaiserslautern Kaiserslautern
3 - 2
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
FT
Paderborn Paderborn
2 - 2
Greuther Fürth Greuther Fürth
Allsvenskan
FT
Halmstad Halmstad
2 - 1
Helsingborg Helsingborg
FT
Kalmar Kalmar
1 - 1
IFK Göteborg IFK Göteborg
FT
AIK AIK
1 - 2
Norrköping Norrköping
FT
Mjällby Mjällby
1 - 4
Häcken Häcken
Bundesliga
FT
Grödig Grödig
2 - 2
Rapid Wien Rapid Wien
Club Friendlies
8:00 PM
Melgar Res. Melgar Res.
v
Universitario Res. Universitario Res.
10:15 PM
Alianza Lima Res. Alianza Lima Res.
v
San Simón Res. San Simón Res.
CSL
FT
Hangzhou Hangzhou
2 - 1
Harbin Yiteng Harbin Yiteng
Czech Liga
FT
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
0 - 0
Příbram Příbram
FT
Teplice Teplice
0 - 1
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
FT
Dukla Praha Dukla Praha
1 - 3
Sparta Praha Sparta Praha
ISL
FT
Gresik United Gresik United
1 - 4
Persib Persib
Liga MX
FT
Pumas UNAM Pumas UNAM
1 - 0
Guadalajara Guadalajara
NPFL
5:00 PM
Abia Warriors Abia Warriors
v
Sunshine Stars Sunshine Stars
5:00 PM
Akwa United Akwa United
v
Kano Pillars Kano Pillars
5:00 PM
Crown FC Crown FC
v
Kaduna United Kaduna United
5:00 PM
Gombe United Gombe United
v
Dolphins Dolphins
5:00 PM
Heartland Heartland
v
El Kanemi Warriors El Kanemi Warriors
5:00 PM
Lobi Stars Lobi Stars
v
Nembe City Nembe City
5:00 PM
Taraba Taraba
v
Giwa Giwa
5:00 PM
Warri Wolves Warri Wolves
v
Enugu Rangers Enugu Rangers
Premier League
5:00 PM
Aduana Stars Aduana Stars
v
Berekum Chelsea Berekum Chelsea
5:00 PM
Amidaus Profs Amidaus Profs
v
Ashanti Gold Ashanti Gold
5:00 PM
Ebusua Dwarfs Ebusua Dwarfs
v
Heart of Lions Heart of Lions
5:00 PM
Hearts of Oak Hearts of Oak
v
Bechem Bechem
5:00 PM
Medeama Medeama
v
Liberty Professionals Liberty Professionals
5:00 PM
New Edubiase New Edubiase
v
Hasaacas Hasaacas
5:00 PM
Wa All Stars Wa All Stars
v
King Faisal King Faisal
Premier League
FT
Kuban' Krasnodar Kuban' Krasnodar
0 - 4
CSKA Moskva CSKA Moskva
FT
Dinamo Moskva Dinamo Moskva
1 - 2
Krasnodar Krasnodar
Primera A
FT
Alianza Petrolera Alianza Petrolera
0 - 2
Envigado Envigado
FT
Deportivo Cali Deportivo Cali
1 - 0
La Equidad La Equidad
FT
Itagüí Itagüí
2 - 2
Once Caldas Once Caldas
FT
Medellín Medellín
2 - 1
Boyacá Chicó Boyacá Chicó
Primera División
FT
Colo Colo Colo Colo
2 - 2
Universidad Católica Universidad Católica
FT
Cobreloa Cobreloa
0 - 1
Antofagasta Antofagasta
FT
Everton Everton
1 - 1
Ñublense Ñublense
Primera División
FT
Colón Colón
0 - 0
Belgrano Belgrano
FT
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
0 - 1
Racing Club Racing Club
FT
Arsenal Arsenal
3 - 1
Lanús Lanús
FT
River Plate River Plate
1 - 0
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Pro League
FT
Lokeren Lokeren
3 - 2
Zulte-Waregem Zulte-Waregem
S.League
FT
Harimau Muda II Harimau Muda II
2 - 3
Young Lions Young Lions
Serie A
FT
Atlético Mineiro Atlético Mineiro
0 - 0
Corinthians Corinthians
FT
Atlético PR Atlético PR
1 - 0
Grêmio Grêmio
FT
Bahia Bahia
1 - 2
Cruzeiro Cruzeiro
FT
São Paulo São Paulo
3 - 0
Botafogo Botafogo
FT
Criciúma Criciúma
1 - 2
Palmeiras Palmeiras
FT
Flamengo Flamengo
0 - 0
Goiás Goiás
FT
Santos Santos
1 - 1
Sport Recife Sport Recife
Süper Lig
FT
Rizespor Rizespor
3 - 1
Konyaspor Konyaspor
FT
Beşiktaş Beşiktaş
1 - 1
Fenerbahçe Fenerbahçe
Thai Premier League
1:00 PM
Osotspa Osotspa
v
BEC Tero Sasana BEC Tero Sasana
1:00 PM
Sisaket Sisaket
v
Bangkok Glass Bangkok Glass
2:00 PM
Bangkok United Bangkok United
v
Ratchaburi Ratchaburi
2:00 PM
TOT TOT
v
Police United Police United
3:00 PM
Army United Army United
v
PTT Rayong PTT Rayong
V.League 1
FT
Binh Duong Binh Duong
2 - 1
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
FT
Long An Long An
3 - 1
An Giang An Giang

Monday 21 April 2014

PSL
3:00 PM
Bloemfontein Celtic Bloemfontein Celtic
v
Orlando Pirates Orlando Pirates
Premier League
9:00 PM
Manchester City Manchester City
v
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
Primeira Liga
7:00 PM
Vitória Setúbal Vitória Setúbal
v
Sporting Braga Sporting Braga
9:00 PM
Porto Porto
v
Rio Ave Rio Ave
Primera División
10:00 PM
Málaga Málaga
v
Villarreal Villarreal
Ligue 2
8:30 PM
Châteauroux Châteauroux
v
Lens Lens
1. HNL
4:00 PM
Istra 1961 Istra 1961
v
Slaven Koprivnica Slaven Koprivnica
6:00 PM
Hajduk Split Hajduk Split
v
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
2. Bundesliga
8:15 PM
Köln Köln
v
Bochum Bochum
Allsvenskan
3:00 PM
Falkenberg Falkenberg
v
Elfsborg Elfsborg
3:00 PM
Åtvidaberg Åtvidaberg
v
Gefle Gefle
5:30 PM
Brommapojkarna Brommapojkarna
v
Örebro Örebro
5:30 PM
Malmö FF Malmö FF
v
Djurgården Djurgården
Championship
4:00 PM
Birmingham City Birmingham City
v
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
4:00 PM
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
v
Blackpool Blackpool
4:00 PM
Burnley Burnley
v
Wigan Athletic Wigan Athletic
4:00 PM
Derby County Derby County
v
Barnsley Barnsley
4:00 PM
Ipswich Town Ipswich Town
v
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
4:00 PM
Millwall Millwall
v
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
4:00 PM
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
v
Watford Watford
4:00 PM
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
v
Charlton Athletic Charlton Athletic
4:00 PM
Yeovil Town Yeovil Town
v
Huddersfield Town Huddersfield Town
6:15 PM
Leeds United Leeds United
v
Nottingham Forest Nottingham Forest
Club Friendlies
7:00 AM
NE MetroStars NE MetroStars
v
Adelaide City Adelaide City
7:00 AM
Para Hills Knights Para Hills Knights
v
West Adelaide West Adelaide
7:00 AM
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla
v
Western Strikers Western Strikers
8:30 AM
Bayswater City Bayswater City
v
Armadale Armadale
8:30 AM
Cockburn City Cockburn City
v
Perth Perth
8:30 AM
Floreat Athena Floreat Athena
v
Sorrento Sorrento
12:30 PM
Jelgava Res. Jelgava Res.
v
Skonto Res. Skonto Res.
1:00 PM
Daugava Riga Res. Daugava Riga Res.
v
Daugava Daugavpils Res. Daugava Daugavpils Res.
1:00 PM
Spartaks Res. Spartaks Res.
v
BFC Daugavpils Res. BFC Daugavpils Res.
3:00 PM
Ventspils Res. Ventspils Res.
v
Liepāja Res. Liepāja Res.
Czech Liga
4:30 PM
Slavia Praha Slavia Praha
v
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
Eliteserien
3:30 PM
Aalesund Aalesund
v
Start Start
3:30 PM
Viking Viking
v
Haugesund Haugesund
3:30 PM
Vålerenga Vålerenga
v
Sandnes Ulf Sandnes Ulf
6:00 PM
Brann Brann
v
Lillestrøm Lillestrøm
6:00 PM
Molde Molde
v
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
6:00 PM
Odd Odd
v
Stabæk Stabæk
6:00 PM
Sogndal Sogndal
v
Strømsgodset Strømsgodset
7:00 PM
Bodø / Glimt Bodø / Glimt
v
Rosenborg Rosenborg
I-League
11:30 AM
Rangdajied United Rangdajied United
v
Shillong Lajong Shillong Lajong
2:30 PM
Dempo Dempo
v
Bengaluru Bengaluru
ISL
10:30 AM
Persik Kediri Persik Kediri
v
Persija Persija
League One
1:15 PM
Leyton Orient Leyton Orient
v
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers
4:00 PM
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
v
Colchester United Colchester United
4:00 PM
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
v
Brentford Brentford
4:00 PM
Notts County Notts County
v
Crawley Town Crawley Town
4:00 PM
Oldham Athletic Oldham Athletic
v
Coventry City Coventry City
4:00 PM
Peterborough United Peterborough United
v
Carlisle United Carlisle United
4:00 PM
Preston North End Preston North End
v
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
4:00 PM
Rotherham United Rotherham United
v
Port Vale Port Vale
4:00 PM
Stevenage Stevenage
v
Bristol City Bristol City
4:00 PM
Swindon Town Swindon Town
v
Bradford City Bradford City
4:00 PM
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
v
Sheffield United Sheffield United
4:00 PM
Walsall Walsall
v
Gillingham Gillingham
League Two
2:00 PM
Bristol Rovers Bristol Rovers
v
Rochdale Rochdale
4:00 PM
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
v
Chesterfield Chesterfield
4:00 PM
Exeter City Exeter City
v
Torquay United Torquay United
4:00 PM
Fleetwood Town Fleetwood Town
v
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
4:00 PM
Hartlepool United Hartlepool United
v
Morecambe Morecambe
4:00 PM
Mansfield Town Mansfield Town
v
Cheltenham Town Cheltenham Town
4:00 PM
Newport County Newport County
v
Burton Albion Burton Albion
4:00 PM
Northampton Town Northampton Town
v
Portsmouth Portsmouth
4:00 PM
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
v
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
4:00 PM
Scunthorpe United Scunthorpe United
v
Oxford United Oxford United
4:00 PM
Southend United Southend United
v
Accrington Stanley Accrington Stanley
4:00 PM
York City York City
v
Bury Bury
Liga MX
FT
Atlante Atlante
1 - 2
Tijuana Tijuana
Premier Division
4:00 PM
Bohemians Bohemians
v
Sligo Rovers Sligo Rovers
4:00 PM
Derry City Derry City
v
Limerick Limerick
4:00 PM
UCD UCD
v
Cork City Cork City
6:00 PM
Athlone Town Athlone Town
v
Dundalk Dundalk
7:00 PM
Drogheda United Drogheda United
v
St Patrick's St Patrick's
8:00 PM
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
v
Bray Wanderers Bray Wanderers
Premier League
5:00 PM
Volga Volga
v
Rostov Rostov
Primera A
FT
Junior Junior
2 - 1
Santa Fe Santa Fe
FT
Fortaleza Fortaleza
4 - 1
Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Primera División
7:00 PM
Godoy Cruz Godoy Cruz
v
Atlético Rafaela Atlético Rafaela
9:10 PM
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
v
All Boys All Boys
FT
Tigre Tigre
0 - 1
Boca Juniors Boca Juniors
Pro League
2:30 PM
Club Brugge Club Brugge
v
Standard Liège Standard Liège
6:00 PM
Genk Genk
v
Anderlecht Anderlecht
Süper Lig
7:00 PM
Antalyaspor Antalyaspor
v
Sivasspor Sivasspor
7:00 PM
Karabükspor Karabükspor
v
Eskişehirspor Eskişehirspor

Tuesday 22 April 2014

ISL
10:30 AM
Sriwijaya Sriwijaya
v
Persita Persita
Primera División
1:00 AM
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
v
Cobresal Cobresal