thumbnail Hello,

Livescores

My Scores

Page updates automatically
To add games to My Scores click the star icon Clear All

Show games from

  • Today
  • Live
  • Coming up
  • Finished

Thursday, July 24, 2014

UEFA Europa League
105'
İnter Bakı İnter Bakı
0 - 1
Elfsborg Elfsborg
Aggregate 1 - 1
53'
AIK AIK
0 - 0
Linfield Linfield
Aggregate 0 - 1
53'
Chikhura Chikhura
0 - 0
Bursaspor Bursaspor
Aggregate 0 - 0
54'
Esbjerg Esbjerg
1 - 0
Kairat Kairat
Aggregate 2 - 1
56'
Flamurtari Vlorë Flamurtari Vlorë
1 - 1
Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
Aggregate 1 - 3
54'
Grödig Grödig
1 - 0
Čukarički Čukarički
Aggregate 5 - 0
54'
IFK Göteborg IFK Göteborg
0 - 0
Győri ETO Győri ETO
Aggregate 3 - 0
55'
Lech Poznań Lech Poznań
2 - 0
Nõmme Kalju Nõmme Kalju
Aggregate 2 - 1
58'
Shakhtyor Shakhtyor
2 - 1
Derry City Derry City
Aggregate 3 - 1
55'
Slovan Liberec Slovan Liberec
1 - 0
Košice Košice
Aggregate 2 - 0
54'
Tromsø Tromsø
1 - 0
Víkingur Víkingur
Aggregate 1 - 0
57'
Vaduz Vaduz
0 - 0
Ruch Chorzów Ruch Chorzów
Aggregate 2 - 3
53'
Zimbru Zimbru
0 - 0
CSKA Sofia CSKA Sofia
Aggregate 1 - 1
42'
Groningen Groningen
0 - 2
Aberdeen Aberdeen
Aggregate 0 - 2
41'
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
0 - 0
Astana Astana
Aggregate 0 - 3
40'
Spartak Trnava Spartak Trnava
1 - 0
Zestafoni Zestafoni
Aggregate 1 - 0
42'
Zorya Zorya
0 - 0
Laçi Laçi
Aggregate 3 - 0
12'
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
1 - 0
RoPS RoPS
Aggregate 2 - 1
10'
Sligo Rovers Sligo Rovers
0 - 0
Rosenborg Rosenborg
Aggregate 2 - 1
10'
Vojvodina Vojvodina
0 - 0
Trenčín Trenčín
Aggregate 0 - 4
13'
Zawisza Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz
0 - 1
Zulte-Waregem Zulte-Waregem
Aggregate 1 - 3
19:15
Hajduk Split Hajduk Split
v
Dundalk Dundalk
Aggregate 2 - 0
19:30
Diósgyőr Diósgyőr
v
Lovech Lovech
Aggregate 2 - 0
19:30
Ferencváros Ferencváros
v
Rijeka Rijeka
Aggregate 0 - 1
19:30
Gorica Gorica
v
Molde Molde
Aggregate 1 - 4
19:30
Jagodina Jagodina
v
CFR Cluj CFR Cluj
Aggregate 0 - 0
19:30
Koper Koper
v
Neftçi Neftçi
Aggregate 2 - 1
19:30
Široki Brijeg Široki Brijeg
v
Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Aggregate 1 - 2
19:45
Crusaders Crusaders
v
Brommapojkarna Brommapojkarna
Aggregate 0 - 4
19:45
St. Johnstone St. Johnstone
v
Luzern Luzern
Aggregate 1 - 1
20:05
St. Pölten St. Pölten
v
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Aggregate 1 - 2
20:15
FH FH
v
Neman Grodno Neman Grodno
Aggregate 1 - 1
20:15
Stjarnan Stjarnan
v
Motherwell Motherwell
Aggregate 2 - 2
FT
Haugesund Haugesund
1 - 3
Sarajevo Sarajevo
Sarajevo win Aggregate 3 - 2
FT
Krasnodar Krasnodar
5 - 0
Sillamäe Kalev Sillamäe Kalev
Krasnodar win Aggregate 9 - 0
FT
Omonia Nicosia Omonia Nicosia
0 - 0
Budućnost Budućnost
Omonia Nicosia win Aggregate 2 - 0
FT
MYPA MYPA
0 - 0
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Dinamo Minsk win Aggregate 3 - 0
FT
Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
0 - 0
Split Split
Split win Aggregate 2 - 1
FT
Shakhter Karagandy Shakhter Karagandy
3 - 0
Atlantas Atlantas
Shakhter Karagandy win Aggregate 3 - 0
Club Friendlies
FT
LA Galaxy LA Galaxy
0 - 7
Manchester United Manchester United
FT
Sporting KC Sporting KC
1 - 4
Manchester City Manchester City
FT
Liverpool Liverpool
0 - 1
Roma Roma
Copa Argentina
23:15
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
v
Estudiantes Caseros Estudiantes Caseros
PEN
Godoy Cruz Godoy Cruz
3 - 3
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Defensa y Justicia won 4 - 2 on penalties
Copa Chile
FT
San Marcos San Marcos
3 - 0
Deportes Iquique Deportes Iquique
FT
O'Higgins O'Higgins
0 - 1
San Luis San Luis
Copa Colombia
86'
Universitario Popayán Universitario Popayán
1 - 1
Cortuluá Cortuluá
FT
Deportivo Pasto Deportivo Pasto
1 - 1
Deportivo Cali Deportivo Cali
FT
Águilas Doradas Águilas Doradas
1 - 3
Atlético Nacional Atlético Nacional
FT
Medellín Medellín
2 - 0
Envigado Envigado
FT
América de Cali América de Cali
4 - 0
Depor FC Depor FC
FT
Boyacá Chicó Boyacá Chicó
2 - 1
Atlético Bucaramanga Atlético Bucaramanga
FT
Jaguares de Córdoba Jaguares de Córdoba
1 - 1
Deportivo Rionegro Deportivo Rionegro
Copa do Brasil
23:30
Sport Recife Sport Recife
v
Paysandu Paysandu
Aggregate 1 - 2
FT
Corinthians Corinthians
3 - 0
Bahia Bahia
FT
Ponte Preta Ponte Preta
0 - 2
Vasco da Gama Vasco da Gama
FT
Santa Cruz Santa Cruz
2 - 1
Botafogo PB Botafogo PB
Santa Cruz win Aggregate 3 - 2
League Cup
FT
Tampines Rovers Tampines Rovers
3 - 0
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
MLS
FT
SJ Earthquakes SJ Earthquakes
5 - 1
Chicago Fire Chicago Fire
NASL
FT
San Antonio Scorpions San Antonio Scorpions
2 - 0
Carolina RailHawks Carolina RailHawks
Primera A
01:00
Emelec Emelec
v
Deportivo Quito Deportivo Quito
01:00
Independiente del Valle Independiente del Valle
v
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
01:00
Olmedo Olmedo
v
El Nacional El Nacional
01:30
LDU Loja LDU Loja
v
LDU Quito LDU Quito
01:30
Manta Manta
v
Barcelona Barcelona
Recopa Sudamericana
AET
Atlético Mineiro Atlético Mineiro
4 - 3
Lanús Lanús
Atlético Mineiro win Aggregate 5 - 3