Dorog–FTCfradi.hu

MOL Magyar Kupa: a Ferencváros nehezen, a Budafok simán ment tovább

A bajnoki címvédő és az élvonalban jelenleg nagy fölénnyel első helyezett fővárosi csapat Roko Baturina fejesével szerzett vezetést az első félidő közepén, majd a második elején öngóllal nőtt az előnye. A 75. percben szépítettek a hazaiak, Botka Endre elcsúszva tisztázott a tizenhatoson belül és a lábáról a saját kezére pattant a labda, ami büntetőt ért.

A teljesen felázott, nagyon sáros pályán folyamatos játék nem alakulhatott ki, a passzoknál gyakran lelassult vagy megállt a labda. Mindkét fél igyekezett odafigyelni arra, hogy ne következzen be sérülés.

A Ferencváros a következő körben a Vasas–MOL Fehérvár párharc győztesével találkozik majd két hét múlva.

A Puskás Akadémia úgy nyert 3–0–ra a harmadosztályú Hódmezővásárhely ellen, hogy a 35. perctől emberhátrányban játszott, a Budafok pedig rendkívül fölényesen, 11–0–ra verte a megyei I. osztályú Dunavarsányt.

10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás csak a Goal olvasóinak az Unibeten! Kattints, regisztrálj és játssz kockázatmentesen!