
OlivierGiroud
OlivierGiroud karrier
klubkarrier
| Szezon | Klub | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
25/26 | Lille | 41 | 2189 | 1 | 11 | |
Európa Liga | 12 | 625 | 0 | 4 | ||
Le Championnat | 29 | 1564 | 1 | 7 | ||
2025 | Los Angeles FC | 15 | 740 | 3 | 3 | |
Klubcsapatok Világkupája | 3 | 163 | 0 | 0 | ||
FIFA Club World Cup Qualification | 1 | 47 | 1 | 0 | ||
USA 1 | 11 | 530 | 2 | 3 | ||
2024 | Los Angeles FC | 14 | 844 | 1 | 0 | |
USA 1 | 14 | 844 | 1 | 0 | ||
23/24 | AC Milan | 46 | 3311 | 10 | 17 | |
Európa Liga | 5 | 439 | 0 | 1 | ||
Bajnokok Ligája | 6 | 510 | 2 | 1 | ||
Olaszország 1 | 35 | 2362 | 8 | 15 | ||
22/23 | AC Milan | 39 | 2562 | 7 | 17 | |
Bajnokok Ligája | 6 | 424 | 2 | 4 | ||
Olaszország 1 | 33 | 2138 | 5 | 13 | ||
21/22 | AC Milan | 34 | 2152 | 3 | 11 | |
Bajnokok Ligája | 5 | 260 | 0 | 0 | ||
Olaszország 1 | 29 | 1892 | 3 | 11 | ||
20/21 | Chelsea | 25 | 1007 | 0 | 10 | |
Bajnokok Ligája | 8 | 259 | 0 | 6 | ||
Anglia 1 | 17 | 748 | 0 | 4 | ||
19/20 | Chelsea | 21 | 1081 | 0 | 8 | |
Bajnokok Ligája | 3 | 88 | 0 | 0 | ||
Anglia 1 | 18 | 993 | 0 | 8 | ||
18/19 | Chelsea | 41 | 1973 | 9 | 13 | |
Európa Liga | 14 | 1126 | 5 | 11 | ||
Anglia 1 | 27 | 847 | 4 | 2 | ||
17/18 | Chelsea | 30 | 1067 | 1 | 7 | |
Bajnokok Ligája | 1 | 66 | 0 | 0 | ||
Anglia 1 | 29 | 1001 | 1 | 7 | ||
17/18 | Arsenal | 6 | 540 | 0 | 3 | |
Európa Liga | 6 | 540 | 0 | 3 | ||
Anglia 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
16/17 | Arsenal | 36 | 1544 | 4 | 14 | |
Bajnokok Ligája | 6 | 313 | 0 | 2 | ||
Anglia 1 | 29 | 1206 | 3 | 12 | ||
Angol Kupa 2 | 1 | 25 | 1 | 0 | ||
15/16 | Arsenal | 47 | 2995 | 6 | 21 | |
Bajnokok Ligája | 7 | 386 | 0 | 5 | ||
Angol Kupa 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | ||
Anglia 1 | 38 | 2429 | 6 | 16 | ||
14/15 | Arsenal | 29 | 2011 | 3 | 15 | |
Bajnokok Ligája | 2 | 149 | 0 | 1 | ||
Anglia 1 | 27 | 1862 | 3 | 14 | ||
13/14 | Arsenal | 43 | 3695 | 9 | 18 | |
Bajnokok Ligája | 7 | 629 | 1 | 2 | ||
Anglia 1 | 36 | 3066 | 8 | 16 | ||
12/13 | Arsenal | 7 | 386 | 4 | 2 | |
Bajnokok Ligája | 7 | 386 | 4 | 2 | ||
10/11 | Montpellier | 37 | 2906 | 0 | 12 | |
Le Championnat | 37 | 2906 | 0 | 12 |
Nemzetközi karrier
| Szezon | Csapat | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | Franciaország | 4 | 59 | 0 | 0 | |
Európa-bajnokság 1 | 4 | 59 | 0 | 0 | ||
2023 | Franciaország | 8 | 286 | 1 | 3 | |
European Championship Qualification | 8 | 286 | 1 | 3 | ||
2022 | Franciaország | 6 | 419 | 0 | 4 | |
Világbajnokság 1 | 6 | 419 | 0 | 4 | ||
22/23 | Franciaország | 2 | 141 | 0 | 1 | |
UEFA Nations League A | 2 | 141 | 0 | 1 | ||
2020 | Franciaország | 2 | 42 | 0 | 0 | |
Európa-bajnokság 1 | 2 | 42 | 0 | 0 | ||
21/22 | Franciaország | 2 | 94 | 0 | 0 | |
World Cup Qualification UEFA | 2 | 94 | 0 | 0 | ||
20/21 | Franciaország | 6 | 294 | 0 | 3 | |
UEFA Nations League A | 6 | 294 | 0 | 3 | ||
2019 | Franciaország | 10 | 695 | 0 | 6 | |
European Championship Qualification | 10 | 695 | 0 | 6 | ||
18/19 | Franciaország | 4 | 307 | 0 | 1 | |
UEFA Nations League A | 4 | 307 | 0 | 1 | ||
2018 | Franciaország | 7 | 545 | 1 | 0 | |
Világbajnokság 1 | 7 | 545 | 1 | 0 | ||
16/17 | Franciaország | 8 | 581 | 1 | 4 | |
World Cup Qualification UEFA | 8 | 581 | 1 | 4 | ||
2016 | Franciaország | 6 | 451 | 2 | 3 | |
Európa-bajnokság 1 | 6 | 451 | 2 | 3 | ||
2014 | Franciaország | 5 | 166 | 1 | 1 | |
Világbajnokság 1 | 5 | 166 | 1 | 1 |
Kulcs
A szimbólumok jelentése
Lejátszott mérkőzések
Lejátszott percek
Gólok
Gólpasszok



















