Rony Lopes Thomas Lemar Toulouse Monaco Ligue 1 24022018Gettyimages

Videó: Egy félidő alatt elrendezte a meccset a Monaco

Péntek este a Strasbourg otthonába látogatott a Ligue1-ben az AS Monaco. A vendégek elég gyorsan, már az 5. percben vezetést szereztek, amikor egy jobb oldalról érkező beadást Jovetic csúsztatott közelről a hazai kapuba. 0-1

A 19. percben aztán egyenlített a Strasbourg: ekkor egy lecsúszott lövésre középen Stephane Bahoken érkezett és passzolt a Monaco hálójába. 1-1

Otigba büszke rá, hogy bemutatkozhat a magyar válogatottban

Nem örülhettek sokáig a hazaiak, hiszen két percre rá a Strasbourg kapusának kiütött labdájára érkezett Rony Lopes és fordulásból tüzelt a kapuba. 1-2

A találkozó pedig még az első félidőben eldőlt, amikor Fabinho éles szögből elemi erővel lőtt a keresztléc alá. 1-3

Mivel a második félidőben nem született újabb találat, a Monaco 3-1-re nyert idegenben és magabiztosan áll a második helyen, lemaradása a listavezető PSG-vel szemben azonban 11 pont.

Magyar érdekeltségű információk, hogy a másodosztályban a Bese Barnabással felálló Le Havre 2-1-re nyert a Clermont Foot ellen és a 7. helyen állnak, illetve a Lang Ádámmal szereplő Nancy is nyert az Ajaccio ellen 1-0-ra, amivel Langék a 17., még épp nem kieső pozícióban a Ligue2-ben.