Harry-Kane-EnglandGetty

Ukrajnát is kipipálta a hibátlan Anglia

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft sportfogadás bónusz + 60 ingyen pörgetés vár Rád! Regisztrálj most! (x)

Az angolok simán, 2-0-ra legyőzték Ukrajnát a 2024-es labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének második fordulójában, és ezzel hibátlanul vezetik a C-csoportot.

A londoni mérkőzést megelőzően Harry Kane telt ház – nagyjából 85 ezer néző – előtt vehetett át díjat azért, hogy az előző mérkőzésen, az olaszok ellen szerzett találatával angol gólrekorder lett.

Nem telt bele sok idő és a Tottenham Hotspur csatára tovább növelte – 55-re – a címeres mezben szerzett góljai számát: Bukayo Saka beadása után közelről a 37. percben közelről tessékelte a labdát a hálóba (1–0).

Három perccel később maga Saka is feliratkozott az eredményjelző táblára, miután a tizenhatos sarkától egy lefordulást követően ballal a kapu jobb felső sarkába tekerte a labdát.

Az angolok a második félidőben már levették a lábukat a gázpedálról – bár így is adódtak előttük komoly lehetőségek –, de győzelmük egy pillanatig sem forgott veszélyben. Ukrajnának egyetlen kaput eltaláló lövése sem volt a mérkőzésen…

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Magyarország-Bulgária Eb-selejtező mérkőzésen a hazai győzelem 1.67, a döntetlen 3.60, a vendég siker 5.50-szeres szorzóval fogadható.(x)