Románia U21getty

U21-es EB: Románia második győzelmével kiejtette Angliát

Pénteken kora este rendezték meg az Anglia - Románia mérkőzést a C-csoport 2. fordulójában.

Az első félidő góltalansága után nem gondoltuk volna, hogy egy gólgazdag meccsről tudunk beszámolni, pedig a vége 4-2 lett a románoknak.

Ráadásul ez a 6 találat alig 20 perc alatt született. Keleti szomszédunk szerezte meg Puscas tizenegyesével a vezetést a 76. percben, amelyre három perc múlva Gray válaszolt.

A 85. minutumban ismét vezetett keleti szomszédunk Hagi góljával, de Abraham két perc múlva még ezt is egalizálni tudta.

Aztán azonban előbb a 89. percben egy kapushibát követően, majd a 93. percben egy bombagóllal Coman volt erdményes, amellyel ki is alakult a 4-2-es végerdmény.

Ez pedig azt jelenti, hogy a románok 2 meccsből kettőt nyerve 6 ponttal vezetik a csoportot, az angolok pedig 2. vereségüket szenvedték el, és mivel csak a csoportelsők jutnak tovább, valamint a legjobb csoportmásodik, Anglia legfeljebb 3 ponttal zárhat, amely a legjobb csoportmásodik helyhez biztosan kevés lesz.