Joshua Kimmich Hannover 96 FC BayernGetty

Bundesliga: Nyert a Bayern, kikapott a Hertha

A Hannover együttese fogadta az idén magához képest "felemásan" teljesítő Bayern Münchent.

A bajorok már a mérkőzés elején megszerezték a vezetést Joshua Kimmich révén, aki gyönyörű kapásgólt szerzett 18 méterről. 0-1

A 10. percben Lewandowski előtt adódott egy lehetőség, de a lengyel nem tudott ezúttal gólt szerezni.

A 20. minutumban Thomas Müller lőtt közelről, de a lövése a kapu fölött hagyta el a játékteret.

A 29. percben egy szöglet utáni lepattanót bombázott a hálóba David Alaba, a kapusnak esélye sem volt. 0-2

Az 53. percben egy beadás után betuszkolta közelről a labdát a kapuba Gnabry. 0-3

A 62. percben kiütéssé változtatta a mérkőzés állását a Bayern: Kimmich beadása után Lewandowski fejelt a hálóba. 0-4

A mérkőzés hátralévő részében már nem esett gól, így a Bayern München magabiztosan gyűjtötte be a három pontot.