Erling Haaland Jude Bellingham Dortmund 15122021Getty

Magabiztosan nyert a Dortmund és tovább üldözi a Bayernt

Naponta új játék és nagy nyeremény vár az Unibet Adventi naptárában! Regisztrálj most! (x)

A Bundesliga 16. fordulójában a Borussia Dortmund a Greuther Fürthöt fogadta. A mérkőzés első gólját Thorgan Hazard lőtte, azonban később a gólt a VAR visszavonta les miatt. A találkozó első szabályos találatáig a 33. percig kellett várni, ekkor büntetőhöz jutottak a hazaiak, amit Erling Haaland magabiztosan értékesített. 1-0.

A Dortmund a vezetés tudatában sem nyugodhatott meg teljesen, hiszen sokáig nem tudták növelni az előnyöket. Majd jött egy szabadrúgás a 82. percben, és Julian Brandt precíz beadásából Haaland bólintotta meg önmaga és csapata második gólját. 2-0.

A 89. percben Brandt ment el a jobb oldalon, és centerezett középre, ahol a csereként beállt Donyell Malen érkezett, és állította be a 3-0-s végeredményt.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Bayern München-Wolfsburg bajnokin a hazai siker 1.18, a döntetlen 7.40, a vendég siker 14.50-szeres pénzt fizet (x)