Ligue 1: Nem bírt egymással a Monaco és a Marseille

A mérkőzésen bemutatkozott a vendégeknél a friss igazolás, Cesc Fabregas.

A Monaco együttese az Olympique Marseille-hez látogatott a Ligue 1 vasárnapi játéknapján.

A 13. percben megszerezték a vezetést a hazaiak: egy szabadrúgás után Maxime Lopezhez került a labda, aki egy igazítás után szép gólt lőtt 20 méterről. 1-0

A 38. percben jött a vendégek válasza: az idén gyengébb teljesítményt nyújtó Youri Tielemans kapta a labdát egy beadás után, majd 14 méterről a kapuba lőtt. 1-1

Az 51. percben Golovin próbálta meg bevenni a kaput, de lövése centikkel fölément.

A 72. percben eldőlhetett volna a három pont sorsa, de Thauvin gólját a játékvezető nem adta meg a videóbíró használata után.

A 91. percben a Monacónak is volt egy meccslabdája: Fabregas labdájával szerezhetett volna gólt Tielemans, de a játékos elhibázta a lövést.

A döntetlennek köszönhetően a Marseille maradt a kilencedik, a Monaco pedig a 19. a tabellán.