Real Madrid Leganes Goal Celebration La Liga 10302019GettyImages

La Liga: Hazai pályán hengerelt a Real Madrid

Szerdán késő este lépett pályára a Real Madrid, akik ezúttal a sereghajtó Leganes-t fogadták a Bernabeuban.

A kötelező győzelmekre mondják, hogy a legnehezebbek, nos, ez mpst nem bizonyult annak, hiszen már a 7. percben vezettek a hazaiak, amikor Benzema passzát Rodrygo belsőzte 6 méterről a hálóba. 1-0

Egy perc múlva már kettővel mentek a blancók: most a bal oldalról adott gólpasszt Benzema, Kroos pedig 5 méterről pöckölt a kapuba. 2-0

A 24. percben eldőlt a három pont sorsa, amikor egy buktatást követően Sergio Ramos értékesítette magabiztosan a megadott tizenegyest. 3-0

A 69. minutumban újabb büntetőt kapott Zidane együttese, ezt Benzema lőtte a hálóba. 4-0

A találkozót a 91. percben Jovic zárta, le aki Carvajal passzát csúsztatta a keresztléc alá. 5-0

A Real mai sima győzelmével egy pontra megközelítve a Barcelonát, feljött a második helyre, a Leganes pedig továbbra is az utolsó, 20. helyen a tabellán.