20220312 Cesar AzpilicuetaGetty Images

Koronavírusos a Chelsea csapatkapitánya

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most! (x)

Koronavírus miatt hagyta ki a Chelsea szombati bajnokiját César Azpilicueta. A Kékek csapatkapitányuk nélkül is magabiztosan, 0-6 arányban nyertek a Southampton otthonában. A gólgyártást Marcos Alonso kezdte meg a 8. percben, sőt, Mount és Werner dupláival, valamint Havertz találatával már az 54. percben kialakult a végeredmény.

Rossz hír ugyanakkor a londoniak szurkolóinak, hogy Azpilicueta lehet, hogy kihagyja majd a Real Madrid elleni BL visszavágót is.

A Chelsea-vel kapcsolatos hír még, hogy a lehengerlő győzelemből nem vette ki a részét Romelu Lukaku sem, akiről Tuchel úgy nyilatkozott, hogy kisebb sérülést szedett össze a napokban.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Real Madrid-Chelsea visszavágón a hazai győzelem 2.40, a döntetlen 3.55, a vendég siker 3.05-szörös nyereményt hozhat. (x)