Ismét pontokat veszített a PSG

Utoljára frissítve
A Bordeaux elleni meccs után ezúttal is csak a döntetlen jött össze a párizsiaknak.

A Paris Saint-Germain az első 14 mérkőzését kivétel nélkül megnyerte a Ligue 1 idei szezonjában, de Thomas Tuchel együttese a Strasbourg ellen már zsinórban a második döntetlenjét játszotta.

A Strasbourg az első félidő végén szerzett vezetést, miután a játékvezető a videós segítséget igénybevéve úgy döntött, hogy Kehrer kézzel ért labdába, és ezért büntetőt ítélt, amit Kenny Lala értékesítette. 1-0

A kedvezőtlen eredmény miatt Thomas Tuchel úgy döntött, hogy már a félidőben cserél, és pályára küldte a kispadon kezdő Kylian Mbappét, akinek kulcsszerepe volt az egyenlítésben.

A világbajnok támadóval szemben a gólszerző Lala szabálytalankodott a tizenhatoson belül, így a PSG is rúghatott egy tizenegyest, amit Cavani nem hibázott el. 1-1

A végén azonban jött a dráma, és a Strasbourg kis híján megnyerte a meccset, de Adrien Thomasson gólját les miatt érvénytelenítették.

A botlás ellenére a PSG továbbra is 14 pontos előnnyel vezeti a bajnokságot, és szinte kizárt, hogy bárki is meg tudná őket szorongatni, a Strasbourg pedig a 9. helyet foglalja el a tabellán.