Jurgen Klopp Liverpool 2019-20Getty Images

Hátrányból fordítva verte a Pool a Spurs-t, ikszelt az Arsenal, nyert a United

Vasárnap kora este a Liverpool és a Tottenham küzdött meg egymással a Premier League rangadóján.

A londoniak villámrajtot vettek, ugyanis az 1. percben Harry Kane egy kapufáról kipattanót fejelt 5 méterről a kapuba. 0-1

Az 52. percben azonban válaszoltak a hazaiak, amikor a jobb oldalról Henderson lőtt a hálóba. 1-1

A 75. minutumban egy buktatást követően büntetőhöz jutott a Pool, amelyet Salah magabiztosan vágott a kapuba. 2-1

A hátralévő időben megőrizte előnyét Klopp együttese, akik mai 2-1-es győzelmükkel ismét 6 pontosra növelték előnyüket a Manchester City előtt, a Tottenham pedig csupán a 11. helyen áll.

Az Arsenal ma a Crystal Palace-t fogadta, és az Ágyúsok nem bírtak városi ellenfelükkel.

Pedig Sokratis és David Luiz révén már a 9. percben két góllal vezettek, azonban előbb Milivojevic, majd Ayew is betalált, amellyel kialakult a 2-2-es végeredmény.

A pontosztozkodás után az Arsenal az 5., a Crystal Palace pedig a 6. helyen áll a Premier League-ben.

Arsenal celebrate 2019-20Getty Images

A Manchester United ezúttal a Norwich vendége volt, és a Vörös Ördögök 3-1-es sikert arattak idegenben.

A vendégek McTominay találatával vezettek, és bár a 29. percben Rashford büntetőt hibázott, egy perccel később Rashford egy az egyben kilépve duplázta meg az előnyüket.

Ezt követően Martial és Hernandez góljaival kialakult a 3-1-es végeredmény a Unitednek, úgy, hogy még Martial is kihagyott egy büntetőt.

A sikerét követően Solskjaer együttese a 7., a Norwich pedig a 19. helyen a Premier League-ben.