Lionel Messi Strasbourg PSG Ligue 1 27052023Getty

Döntetlenezett a PSG, de így is francia bajnok lett

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft sportfogadás bónusz + 60 ingyen pörgetés vár Rád! Regisztrálj most! (x)

1-1-es döntetlent játszott a Paris Saint-Germain a Strasbourg ellen a Ligue 1 37. fordulójában.

A Ferencváros-Mezőkövesd bajnokin a hazai győzelem 5.00, a döntetlen 4.30, a vendég siker pedig 1.62-szeres szorzóval fogadható.(x)

A PSG már úgy érkezett meg Strasbourgba, hogy akár egy pont megszerzésével már bajnokként térhet vissza Párizsba az utolsó fordulóra.

Az első félidő nem sikerült izgalmasra, Lionel Messinek és Kylian Mbappenak volt pár lehetősége, de azok sem voltak pontosak.

Az 58. percben tört meg a jég, Mbappé bal oldalról tette be középre a labdát, majd Lionel Messi vette le és egy lépés után a kapuba talált. 0-1

Húsz perccel később szinte a semmiből egyenlítettek a hazaiak. Az ex-PSG játékos Kevin Gameiro mozdult jól egy Donnarummáról kipattanó lövésre és a hálóba talált. 1-1

A mérkőzés végén még Mbappénak volt egy nagy ziccere, de a hazaiak kapusa szépen védett.

A PSG ezzel az egy ponttal bebiztosította az aranyérmet, megvédte a címét.