Videó: Döntetlen született a francia csúcsderbin

Az utolsó pillanatban mentett pontot a párizsi csapat.

Már a hetedik percben próbálta érzékeltetni a PSG, hogy nyerni jöttek. Kurzawa csapott le egy kipattanó labdára, de a lövése elkerülte a kaput.

A 16. percben Luiz Gustavo egy remek lövéssel megszerezte a vezetést a hazaiaknak. 1-0

A 33. percben Neymar lőtt kapásból a kapufára, ahonnan bepattant a hálóba. 1-1

Újabb ígéretes helyzetre egészen a 78. percig kellett várni. Ekkor Florian Thauvin egy az egyben vitte a kapusra, majd elhelyezte a labdát a kapu jobb oldalába. 2-1

A 85. és a 87. percben a játékvezető sárgalappal jutalmazta a brazil Neymart sportszerűtlenségét, így utóbbinál piros lappal kiállította őt.

A 93. percben azonban megmentette az egyik pontot a PSG, Cavani talált be szabadrúgásból! 2-2

A tabellát továbbra is a Paris Saint-Germain vezeti, a Marseille jelenleg az ötödik helyen áll.