Dembélé gólja három pontot ért a Barcelonának

BENJAMIN CREMEL
A Real Valladolid szurkolók szívét a videóbíró törte össze az utolsó percben.

A spanyol bajnokság második fordulójának szombat késő esti meccsén a Barcelona idegenben győzte le 1-0-ra a Real Valladolid együttesét.

Ter Stegennek ugyan már a 8. percben be kellett mutatnia egy nagy védést, de már az első félidőben is uralta a meccset a Barcelona. Dembélé, Suárez és Coutinho is nagyon közel járt a gólszerzéshez.

Végül az 57. percben tudta megszerezni a vezetést a vendég csapat Ousmane Dembélé révén. A francia szélső Sergio Roberto visszafejelt labdáját juttatta a kapuba.

A 83. percben Luis Suárez is betalált, de a játékvezető les miatt nem adta meg az uruguayi klasszis gólját.

A mérkőzés utolsó percében jött a dráma: Calero beadása után Keko megszerezte a Valladolid egyenlítő találatát, de a játékvezető a videós asszisztens segítségével megállapította, hogy a támadó néhány milliméteres lesen a helyezkedett, így nem adta meg a gólt!

Az eredmény tehát maradt 0-1, a Barcelona pedig a második bajnoki meccsén is győzelmet aratott.

A meccs összefoglalóját itt tudjátok megnézni (ha a videó nem indul, akkor kattints ide):