
ZurikoDavitashvili
ZurikoDavitashvili karrier
klubkarrier
| Szezon | Klub | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
26/27 | Saint-Etienne | 7 | 420 | 2 | 1 | |
2. Osztály | 7 | 420 | 2 | 1 | ||
25/26 | Saint-Etienne | 29 | 2117 | 5 | 14 | |
2. Osztály | 29 | 2117 | 5 | 14 | ||
24/25 | Saint-Etienne | 33 | 2778 | 8 | 9 | |
Le Championnat | 33 | 2778 | 8 | 9 | ||
23/24 | Bordeaux | 37 | 2692 | 8 | 8 | |
2. Osztály | 37 | 2692 | 8 | 8 | ||
22/23 | Bordeaux | 30 | 1935 | 2 | 5 | |
2. Osztály | 30 | 1935 | 2 | 5 |
Nemzetközi karrier
| Szezon | Csapat | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
26/27 | Grúzia | 4 | 111 | 0 | 0 | |
UEFA Nations League B | 4 | 111 | 0 | 0 | ||
25/26 | Grúzia | 6 | 424 | 1 | 1 | |
World Cup Qualification UEFA | 6 | 424 | 1 | 1 | ||
24/25 | Grúzia | 6 | 241 | 0 | 0 | |
UEFA Nations League B Qualification | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
UEFA Nations League B | 6 | 241 | 0 | 0 | ||
2024 | Grúzia | 4 | 116 | 0 | 0 | |
Európa-bajnokság 1 | 4 | 116 | 0 | 0 | ||
2023 | Georgia U21 | 3 | 203 | 0 | 1 | |
Európa-bajnokság U-21 1 | 3 | 203 | 0 | 1 | ||
2023 | Grúzia | 8 | 277 | 0 | 1 | |
European Championship Qualification | 8 | 277 | 0 | 1 | ||
22/23 | Grúzia | 5 | 279 | 0 | 1 | |
UEFA Nations League C | 5 | 279 | 0 | 1 | ||
21/22 | Grúzia | 5 | 123 | 0 | 1 | |
World Cup Qualification UEFA | 5 | 123 | 0 | 1 | ||
20/21 | Grúzia | 3 | 210 | 0 | 0 | |
UEFA Nations League C | 3 | 210 | 0 | 0 | ||
2019 | Grúzia | 1 | 84 | 0 | 0 | |
European Championship Qualification | 1 | 84 | 0 | 0 |
Kulcs
A szimbólumok jelentése
Lejátszott mérkőzések
Lejátszott percek
Gólok
Gólpasszok











