
AaronTshibola
AaronTshibola karrier
klubkarrier
| Szezon | Klub | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
25/26 | Levadiakosz | 14 | 686 | 0 | 0 | |
Görögország 1 | 10 | 374 | 0 | 0 | ||
Görög Kupa 1 | 4 | 312 | 0 | 0 | ||
24/25 | Lamia | 12 | 890 | 0 | 2 | |
Görögország 1 | 12 | 890 | 0 | 2 | ||
26/27 | Kilmarnock | 3 | 193 | 0 | 0 | |
Skócia 1 | 3 | 193 | 0 | 0 | ||
22/23 | AEL Limassol | 22 | 1812 | 0 | 2 | |
Ciprus 1 | 22 | 1812 | 0 | 2 | ||
25/26 | Kilmarnock | 14 | 884 | 0 | 0 | |
Skócia 1 | 14 | 884 | 0 | 0 | ||
20/21 | Kilmarnock | 31 | 2275 | 1 | 3 | |
Skócia 1 | 31 | 2275 | 1 | 3 | ||
19/20 | Aves | 4 | 128 | 0 | 0 | |
Portugália 1 | 4 | 128 | 0 | 0 | ||
19/20 | SK Beveren | 8 | 689 | 0 | 0 | |
First Division A | 8 | 689 | 0 | 0 | ||
18/19 | Kilmarnock | 27 | 1842 | 1 | 1 | |
Skócia 1 | 27 | 1842 | 1 | 1 | ||
17/18 | Kilmarnock | 12 | 807 | 0 | 0 | |
Skócia 1 | 12 | 807 | 0 | 0 | ||
17/18 | Milton Keynes Dons | 12 | 922 | 2 | 0 | |
Anglia 3 | 12 | 922 | 2 | 0 | ||
16/17 | Aston Villa | 1 | 90 | 0 | 0 | |
Angol Kupa 2 | 1 | 90 | 0 | 0 | ||
16/17 | Nottingham Forest | 12 | 710 | 0 | 1 | |
Anglia 2 | 12 | 710 | 0 | 1 | ||
15/16 | Reading | 15 | 688 | 0 | 0 | |
Angol Kupa 2 | 3 | 133 | 0 | 0 | ||
Anglia 2 | 12 | 555 | 0 | 0 | ||
14/15 | Hartlepool United | 23 | 2039 | 3 | 0 | |
Anglia 4 | 23 | 2039 | 3 | 0 | ||
14/15 | Reading | 1 | 6 | 0 | 0 | |
Anglia 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Nemzetközi karrier
| Szezon | Csapat | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
2026 | DR Congo | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Világbajnokság 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
23/25 | DR Congo | 3 | 90 | 0 | 0 | |
World Cup Qualification CAF | 3 | 90 | 0 | 0 | ||
2023 | DR Congo | 2 | 25 | 0 | 0 | |
Afrikai Nemzetek Kupája 1 | 2 | 25 | 0 | 0 |
Kulcs
A szimbólumok jelentése
Lejátszott mérkőzések
Lejátszott percek
Gólok
Gólpasszok

























