Dibusz Dénes Ferencváros

Egészen elképesztő: Dibusz Dénes óriási potyája után már 3–0-ra vezet a KÍ a Ferencváros ellen!

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft sportfogadás bónusz + 60 ingyen pörgetés vár Rád! Regisztrálj most! (x)

Hatalmas meglepetésre a feröeri KÍ Klaksvík 3–0-ra vezet a Ferencváros ellen 45 perc játék után a BL-selejtezők első fordulójának második mérkőzésén. Óriási bajban a zöld-fehérek!

Az északiak első gólját Arni Frederiksberg szerezte a nyolcadik percben, a 31 éves középpályás tizenegyesből volt eredményes.

A Ferencváros–Kecskemét magyar bajnokin a zöld-fehérek győzelme 1.40, a döntetlen 4.25, a lila-fehér siker 6.20-szoros szorzóval fogadható. (x)

A Ferencváros ezután rákapcsolt, azonban hiába játszottak mezőnyfölényben a Csercseszov-legények, Adama Traoré labdavesztése után ismét Frederiksberg volt eredményes, a feröeri támadó ezúttal egy lecsúszott passzt pöckölt közvetlen közelről a magyar bajnok kapujába. 0–2.

Majd a félidő végén jött a slusszpoén: Dibusz Dénes 45 méterről védte be Luc Kassi erőtlen próbálkozását, így a KÍ Klaksvík már 3–0-ra vezet a Ferencváros ellen a Groupama Arénában! Van-e innen vissza út?

A második félidőt IDE KATTINTVA követheted ÉLŐBEN!