Videó: Nikolics 21. gólját szerezte Villáék ellen!

chicago-fire.com
Nikollics Nemanja újabb lépést tett az amerikai gólkirályi cím felé. Egyik magyar légiós csapata sem nyert az MLS-ben szombaton.

Nikolics már a 21. találatát jegyezte az alapszakaszban magyar idő szerint vasárnap hajnalban, és Diego Valérit, valamint David Villát egyaránt egy góllal megelőzve vezeti a góllövőlistát két fordulóval a vége előtt.

A magyar válogatott csatár közelről juttatta vezetéshez a házigazda Chicagót a New York City FC ellen, ám a világbajnok, BL-győztes spanyol támadó, David Villa még a szünet előtt egyenlíteni tudott, beállítva a későbbi végeredményt.

Nikolics csapata, a Fire győzelme esetén egy pontra megközelíthette volna az NYCFC-t, a döntetlennel viszont négypontos távolságban maradt tőle, és nehéz lesz odaérnie a még közvetlen főcsoport-elődöntőbe jutást érő második helyre.

Videón Nikolics és Villa gólja:

A magyar érdekeltségű eredmények:

Chicago Fire-New York City FC 1-1 (Villa 43., ill. Nikolics 20.) - Nikolics végigjátszotta a meccset

New England Revolution-Atlanta United 0-0 - Németh Krisztián 15 percet kapott a hazaiaknál

Sporting Kansas City-Vancouver Whitecaps 0-1 - Sallói Dániel végig a pályán volt a hazaiaknál

Columbus Crew-DC United 2-0 - Stieber Zoltán 35 percet játszott a vendégeknél