Dzsudzsák Balázsittihad

Videó: Dzsudzsák Balázs góllal zárta az idényt klubcsapatában

Az Egyesült Arab Emirátusokban lépett pályára ma az Ittihad Kalba csapata és Dzsudzsák Balázs is.

Az arab országban zajló pontvadászat is az utolsó fordulójához érkezett, a magyar légiós csapata az Al Wasl vendége volt ezúttal.

Habár a vendégek a 16. percben vezetést szereztek Saleh találatával, nem sokkal később válaszoltak a vendégek.

A 30. percben ugyanis szabadrúgást kapott az Ittihad Kalba, amelyhez a magyar támadó állt oda, és ha csak kevéssel is, de a gólvonalon túlra juttatta a labdát Dzsudzsák Balázs.

A végeredmény 1-1 lett, amellyel az Ittihad Kalba végül a 11. helyen zárt a 14 csapatos bajnokságban, amelyben Dzsudzsák Balázs 4 gólt ért el és 8 gólpasszt is kiosztott.