Videó: Dzsudzsák Balázs a legvégén mentett pontot csapatának

ittihad
Eredményes volt a magyar légiós.

Pénteken délután az Egyesült Arab Emirátusok első osztályú bajnokságában lépett pályára Dzsudzsák Balázs csapata, az Ittihad Kalba.

A magyar játékos együttesének ellenfele a kiesőjelölt Emirates Club volt, ennek ellenére csak a hajrá hajrájában sikerült pontot mentenie a középcsapat Ittihad Kalbának.

Egészen a 89. percig nem született gól, akkor azonban az Emirates Club volt eredményes.

Eldőlni látszott a meccs, de három percre rá, a 92. minutumban büntetőhöz jutottak Dzsudzsákék, amelyhez a magyar játékos állt oda és magabiztosan helyezett a kapuba.

A végeredmény 1-1 lett, amellyel az Ittihad Kalba a 14 csapatos bajnokságban a 8. helyen áll, ez pedig Dzsudzsák 4. gólja volt 12 meccs alatt.