U17-es VB: Nem sikerült a továbbjutás a magyar válogatottnak

23:00 CET 2019. 11. 01.
U 17 magyar válogatott
Ecuador ellen sem tudott nyerni korosztályos csapatunk.

Magyar idő szerint pénteken késő este lépett pályára Brazíliában a magyar válogatott az U17-es világbajnokságon.

Miután Preisinger Sándor együttese Nigéria ellen kikapott és döntetlent játszott Ausztráliával, ma mindenképpen nyerni kellett Ecuador ellen, hogy továbbjusson csoportjából.

A 14. percben óriási gólszerzési lehetőségünk volt, amikor egy keresztpassz után Molnár közeli próbálkozását Lopez védte.

A 24. percben a dél-amerikaik büntetőt kaptak egy tizenhatoson belüli ütközés után, azonban a VAR-t igénybe véve szerencsére nem adták meg a tizenegyest.

Az 50. minutumban a bal oldalon kapott labdát Németh, aki 8 méterről ballal tüzelt a léc alá. 1-0

A 66. percben azonban egy védelmi hiba után Vite talált be 8 méterről a magyar kapuba. 1-1

Egy percre rá pedig egy újabb magyar védelmi megingás után Mercado 16 méterről laposan lőtt a kapunkba. 1-2

A 76. minutumban visszajöttünk a meccsbe, amikor az ötösről Németh bombázott az ecuadori kapuba. 2-2

A 86. percben minden eldőlt, amikor megint hibáztunk hátul, amely után Mina kilőtte a kapu jobb oldalát. 2-3

Mindez azt jelenti, hogy a mai 3-2-es vereség után három meccset követően a magyar csapat 1 pontot szerzett, amellyel nem tudott továbbjutni az egyenes kieséses szakaszba.