Tovább robog a bajnokságban a Juventus

Nagy Ádám csereként lépett pályára a Bolognában.

A hétközben a Tottenhamet a BL-ből kiejtő Juventus az Udinését fogadta a Serie A-ban.

A mérkőzés elején még tapogatóztak a csapatok, de az első igazi helyzetet a hazaiak alakították ki.

A 20. percben Paulo Dybala mértani pontossággal végezte el a szabadrúgást 25 méterről, a kapusnak esélye nem volt védeni azt. 1-0

A következő óriási lehetőség szűk húsz perccel ezt követően volt, hiszen Angella szabálytalansága után tizenegyest ítélt a bíró.

A büntetőt Gonzalo Higuain azonban nem rúgta elég pontosan, így Bizzarri védeni tudott.

A fordulás után egyből eldöntötte a mérkőzést Allegri csapata. Egy szép kontra végén Higuain készítette le a labdát Dybalának, aki a kapuba helyezte a labdát. 2-0

Ezt követően nem erőltette minden áron a támadásokat a Juventus, így Dybala duplájával sikerült begyűjteniük a három pontot.