Magyar válogatott soccasoccahungary.hu

Tisztes helytállás már most az egyik ősi rivális ellen az Eb-n

Játssz Magyarország egyik legjobb online kaszinójában! Vágj zsebre 4x32 000 Ft értékű bónuszt és 32 ingyen pörgetést! Regisztrálj most! (x)

A románok – akik a legutóbbi Eb-n másodikok lettek – ellen kellett rögtön bizonyítaniuk a magyaroknak.

Unibet

Az egyik nagy kávéreklám jutott eszembe a magyarok nyitómeccse kapcsán a socca Európa-bajnokságon. Az ellenfél Románia volt. A mieink ezüstérmesek lettek a februári Copa Americán, míg szomszédaink a legutóbbi kontinensviadalon szereztek ezüstérmet.

A két csapat meccsének első félideje pazar játékot, sok helyzetet hozott. Majd eszembe is jutott George Clooney ahogy azt mondja: “What else?” Vagyis: Mi más? Valami azért csak hiányzott, a gól.

Majd a második félidő elején az is jött. Sóron Tibor csodálatos egyéni akciója után vezetett a magyar soccaválogatott Románia ellen.

Ám az örömünk nem tarthatott sokáig, hisz jött az egyenlítés a románoktól.

A kisinyovi Eb – magyar szempontból – nyitómeccsén tehát pontosztozkodásra került sor.

Magyarország–Románia 1–1.

Csütörtöktől 13 órától pedig jöhetnek a németek.