Rangadót buktak Nikolicsék az MLS-ben

Zlatan Ibrahimovic döntött ezúttal.

A Chicago Fire az Ibrahimovicot is soraiban tudó Los Angeles Galaxy-t fogadta hazai pályán.

A találkozó első félidejében inkább a vendégek voltak aktívabbak, aminek meglett az eredménye.

Ashley Cole remek beadása után az egy ziccert kihagyó Zlatan Ibrahimovic bólintott a hálóba.

A második félidőben a legnagyobb chicagói helyzet Kappelhof előtt adódott, azonban a kapus szép mozdulattal kitolta a labdát.

A Nyugati Főcsoportban a Galaxy a második helyen áll, míg a Keleti Főcsoportban tizedik az idén gyengébben kezdő Chicago.