Lukaku százados lett, ismét második a Manchester United

17:57 CEST 2018. 03. 31.
Alexis celebrating v Swansea
Könnyedén nyertek a Vörös Ördögök a Swansea ellen.

A jobb híján a második helyért hajtó Manchester United a kiesés ellen küzdő Swansea City csapatát fogadta a Premier League 32. fordulójában.

Csupán öt perc kellett a Manchester Unitednek a vezetés megszerzéséhez. Mourinho csapata már a kezdéstől kezdve nyomást helyezett az ellenfélre, végül pedig Sanchez passza után Romelu Lukaku szerezte meg a vezetést jelentő találatot. Ez volt a belga csatár 100. gólja a Premier League-ben.

A 11. percben Lukaku akár meg is duplázhatta volna az előnyt, de a hosszú sarokba tartó lövést Fabianski védeni tudta.

Nem telt el 20 perc, és máris két góllal vezetett a Manchester United. Ezúttal Lingard ugratta ki remekül Alexis Sanchezt, aki magabiztosan vágta a kapuba a játékszert. 2-0

José Mourinho csapata végig kézben tartotta a mérkőzést, de újabb gólt a remek kezdés után már nem sikerült szerezniük.

Viszont a három pont begyűjtéséhez bőven elég volt Lukaku és Sanchez találata, így a Manchester United a Liverpoolt megelőzve ismét második a tabellán.