Nemzetek Ligája: Nem bírt egymással Olaszország és Portugália

Osztozkodtak a pontokon a mediterrán csapatok.

Szombat este folytatódtak a Nemzetek Ligája-küzdelmei az Olaszország - Portugália rangadóval.

Késő délután a svédek tettek nagy lépést a feljutás felé, miután idegenben győzték le a törököket.

NL: A svédek a törökök legyőzésével életben tartották feljutási reményeiket

Az olaszok igen intenzíven kezdték a meccset, ugyanis már az elején Insigne és Immobile is veszélyeztette a portugál kaput, de vagy Rui Patricio védett, vagy nem céloztak pontosan az olasz támadók.

Az első félidő hajrájában is a taljánok kerültek közelebb a gólhoz, de két percen belül előbb Immobile, majd Bonucci hibázott, akit az első félidőben rendszeresen kifütyült a San Siro közönsége.

Ciro Immobile Italy Portugal

Portugália teljesen veszélytelen volt az első félidőben, a második játékrészben sem kerültek nagyon az olasz kapu előterébe, de a hazaiak is eléggé ötlettelenül játszották meg a labdákat.

A 76. percben aztán a vendégek villantak, de Carvalho lövését végül Donnarumma tudta védeni.

Ezúttal kérünk elnézést az olasz és a portugál válogatottért szurkoló hazai szimpatizánsoktól, de összességében nagyon gyenge meccset és még halványabb második félidőt láthattunk.

Maradt a 0-0, amely után az A-Divízió 3. csoportját a portugálok vezetik, Olaszország a 2. helyen, a lengyelek pedig 1 ponttal a 3. helyen.