Real Madrid América Friendly Amistoso 2022 1@Getty

Nem tudta legyőzni mexikói ellenfelét a Real Madrid

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most! (x)

A Real Madrid és a mexikói Club América egy izgalmas felkészülési mérkőzés végén 2-2-es döntetlent játszott egymással San Franciscóban.

A mexikóiak öt perc után sokkolták a Bajnokok Ligája címvédőjét, egy mintaszerű akció végén Henry Martin fordult le gyönyörűen Rüdigerről, majd lőtt védhetetlenül Lunin hálójába.

Az első játékrész derekánál Karim Benzema Asensióval kényszerítőzött, mielőtt a hálóba bombázott volna.

A félidőben 1-1 volt az állás, majd az egyre inkább fölénybe kerülő Real Madrid büntetőt harcolt ki, melyet Eden Hazard tökéletesen helyezve értékesített. Az América azonban nem adta fel, a fiatal Tobias szabálytalansága miatt büntetőt harcolt ki, és bár Lunin elsőre védte Alvaro Fidalgo lövését és az ismétlést is, a játékvezető újra rúgatta a büntetőt, mivel az ukrán kapus mindkét lábával méterekkel a gólvonal elé lépett még a lövését megelőzően. A megismételt tizenegyesbe a kapus már csak beleérni tudott, az egykori Real-nevelés mentette döntetlenre a találkozót.

Real Madrid kezdőcsapat: Lunin – L. Vázquez, Rüdiger, Nacho Fernández, F. Mendy – Modric, Casemiro, Kroos – Asensio, Benzema, Vinícius Júnior.

Real Madrid – Club América 2-2 (1-1)

Gólszerzők: Benzema (22.), E. Hazard (54. – büntetőből), ill. H. Martin (5.), Fidalgo (82. – büntetőből)

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A La Liga következő kiírásában a Real Madrid végső sikere 2.25-ös, top4-es helyezése 1.08-as szorzóval fogadható. (x)