NB I: Rangadót nyert a Mezőkövesd a Debrecen ellen

Mezőkövesd
mezőkövesd
Továbbra is remek formában Kuttor Attila együttese.

Szombaton kora délután a Mezőkövesd a Debrecent fogadta az NB I 10. fordulójának nyitómeccsén.

A hazaiak már az első félidőben vezettek, amikor a 43. percben Berecz Zsombor mintegy 25 méterről bombázott a jobb felsőbe. 1-0

A fordulást követően már kettővel mentek a kövesdiek, ugyanis az 54. percben Zivzivadze az ügyetlenkedő védők mellett lőtt laposan a hálóba. 2-0

A 61. minutumban visszajött a meccsbe a Loki, ekkor Szécsi volt eredményes a vendégek részéről. 2-1

A 81. percben azonban lezárták a hazaiak a találkozót, amikor Zivzivadze visszapasszából Vajda lőtt 11 méterről a kapuba. 3-1

Több találat nem esett, a Mezőkövesd 3-1-re nyert, amelyet követően Kuttor Attila csapata a dobogó 3. fokán, a Debrecen pedig egyelőre csak a 6. helyen a tabellán.