Ferencváros Zubkov Signevich Lovrencsicsfradi.hu

NB I: Idegenbeli győzelemmel zárta az évet a Ferencváros

Vasárnap kora este a 2019-es év utolsó NB I-es meccsén a Diósgyőr a Ferencvárost fogadta.

A vezetést viszonylag gyorsan megszerezték a vendégek, amikor negyedóra elteltével mintegy 27 méterről Zubkov végezhetett el szabadrúgást, lökete pedig a kapus érintésével kötött ki a hálóban. 0-1

A folytatásban is a zöld-fehérek voltak veszélyesebbek, dea 24. percben Haratin csak a keresztlécet tudta eltalálni.

Aztán Isael pillanatai következtek, de a brazil támadó két alkalommal sem célzott elég pontosan, a túloldalon pedig Dibusz mentett nagyot Hasani lövésénél.

A fordulást követően nem sokkal ismét Hasani tette próbára a vendégek kapusát, de a hazai játékos szabadrúgását ismét szépen védte Dibusz.

A második félidő ezt követően lényegében igazi helyzet nélkül telt el, amelyet kövtően a meccset végül 1-0-ra nyerte Rebrov alakulata.

A Fradi ezzel négy pontos előnnyel zárt a téli szünetre a Fehérvár előtt, a DVTK pedig a 9. helyen várhatja a folytatást az OTP Bank Ligában.